Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - kremy Olay Complete Zimowa ochrona

Share
Zimą, kiedy temperatura na zewnątrz spada poniżej zera, a w ogrzewanych pomieszczeniach otacza nas suche powietrze, cera narażona jest na wiele niebezpieczeństw. Pielęgnacja skóry podczas zimowych miesięcy powinna skupiać się głównie na wzmacnianiu i podtrzymywaniu prawidłowej bariery ochronnej. OLAY Complete Zimowa Ochrona zapewni kobietom wszystko aby mogły w pełni cieszyć się zimą, bez konieczności martwienia się o wygląd i stan skóry.

- OLAY Complete Zimowa Ochrona krem odżywczo–ochronny na dzień zawiera hydroperełki, które zapewniają długotrwałe nawilżenie. Witaminy B3, E i prowitamina B5 wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry. Odżywiając ją w widoczny sposób poprawiają kondycję cery. Complete Zimowa Ochrona zapewnia także szerokie spektrum ochrony przed promieniami UVA i UVB na poziomie SPF 15 – jest to poziom ochrony zalecany przez dermatologów w codziennej fotoprotekcji. Dodatkowo witamina E, znany antyoksydant, zwalcza działanie wolnych rodników, by zapobiec przedwczesnemu starzeniu się cery. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Doskonały dla cery suchej i normalnej.

- OLAY Complete Zimowa Ochrona krem odżywczo–wzmacniający na noc - wzmacnia naturalną barierę skóry i zatrzymuje substancje nawilżające wewnątrz skóry przez noc, pomagając jednocześnie uzupełnić te, które zostały utracone w ciągu dnia. Witaminy B3, E i prowitamina B5 zawarte w specjalnej formule, odżywiają skórę i poprawiają jej kondycję. OLAY Complete Zimowa Ochrona przygotowuje skórę na wyzwania następnego, mroźnego dnia. Doskonały dla cery suchej, normalnej i mieszanej.
cena: 27,99zł

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)