Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Zabiegi - regulacja brwi Browbar Benefit

Share
W szaleństwie przedświątecznej gonitwy warto wygospodarować dla siebie chwilkę i zrobić sobie regulację brwi w jednym z Browbarów Benefit w Sephorze.
Regulacja brwi metodą Benefit zajmuje zaledwie 15 minut, które każda z nas, zapracowanych dziewczyn może wykroić choćby z przerwy na lunch. Zabieg rozpoczyna się od aplikacji bezpośrednio na brwi oraz okolice, lawendowej bazy olejowej, aby odpowiednio przygotować skórę do zabiegu: rozszerzyć pory na skórze oraz zmniejszyć bolesność podczas woskowania.By zaprojektować perfekcyjne brwi, najważniejsze jest stworzenie mapy na twarzy za pomocą unikalnej metody trzech kroków: ABC . Dokładnie pokazują klientce punkt po punkcie, gdzie brew powinna się zaczynać (A), gdzie wygiąć w łuk (B) i gdzie zakończyć. Usługę kończy usuwanie pęsetą zbędnych włosków i nadanie ostatecznego kształtu brwi . Żel chłodzący z dodatkiem aloesu zmniejszy zaczerwienienie oraz Boo Boo Zap – produkt o działaniu antybakteryjnym zamykaja pory.
Brow Bar Benefit oferuje usługę regulacji brwi zawsze w połączeniu z wykonaniem makijażu po zabiegu, jak również woskowanie strefy nad ustami.
Moja opinia:
Dla mnie było to fantastyczne przeżycie. Tak ładnego kształtu brwi nie miałam już dawno. Zabieg był szybki, bezbolesny, a przeprowadzająca go Pani niezwykle miła i kompetentna.
Ładne brwi potrafią zmienić wygląd twarzy, odjąć lat i odmłodzić spojrzenie.
Naprawdę warto, zwłaszcza teraz przed Gwiadką zadbać o swój wygląd w ekspresowym tempie i odmienić swój wizerunek na lepsze.
Polecam

1 komentarze:

Porozmawiajmy:)