Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Co nowego - pomadka Serum de Rouge Dior

Share
Dior zainicjował nową generację pomadek. Z połączenia pielęgnacyjnej technologii i fascynacji kolorem powstała pierwsza pomadka-serum, Sérum de Rouge, prawdziwy eliksir młodości o zachwycającym połysku.formuła pomadki zbliżona jest do serum. Wzbogacona w składniki aktywne oraz czyste pigmenty, pokrywa usta świetlistym kolorem i zapewnia im piękny wygląd z każdym kolejnym dniem. Sérum de Rouge jest doskonałym ucieleśnieniem stylu glamour. Rozjaśnia twarz blaskiem i młodością.

Sérum de Rouge zawiera 20% aktywnych składników pielęgnacyjnych, czyli aż 10 razy więcej niż tradycyjna pomadka Diora! Zbliżony do aktywnego serum skład pomadki sprawia, że pielęgnuje ona usta i odsłania ich piękno.Sekrety niezwykłego koktajlu składników aktywnych zawartego w pomadce Sérum de Rouge:
- Masło mango pomaga wygładzić powierzchnię naskórka dzięki właściwościom nawilżającym, wygładzającym i uelastyczniającym.
- Pochodna witaminy A stymuluje procesy odnowy naskórka i poprawia jego elastyczność i gęstość. poprawia mikrokrążenie, dzięki czemu zapewnia lepsze dotlenienie tkanek i sprawia, że usta odzyskują piękną barwę.
- Wyciąg z wąkrotki azjatyckiej- rośliny pochodzącej ze strefy subtropikalnej na Oceanie Indyjskim, która słynie z właściwości zabliźniających - aktywuje syntezę kolagenu z fibroblastach* aby wzmocnić jędrność warg.
-Wyciąg z pochodzącego z Indii balsamowca stymuluje aktywność adypocytów*, przez co powiększa objętość warg. Przeciwzmarszczkowe działanie tej rośliny zostało odkryte w Ośrodku Innowacji Dior (patent LVMH).
-Mikrokuleczki kwasu hialuronowego powiększają swoją objętość przy kontakcie ze śliną i wypełniają mikrozmarszczki obecne w skórze ust.


Osiem eleganckich, naturalnych i zmysłowych odcieni to lśniące półtony.Zaraz po nałożeniu kolor odbija światło, przez co wyrównuje powierzchnię warg, podkreśla piękno ich rysunku, a także uwydatnia ich kształtny, jędrny wygląd.
510 Nude Sérum / Nude Serum
640 Baby Rose Sérum / Soft Pink Serum
710 Beige Sérum / Beige Serum
730 Corail Sérum / Coral Serum
740 Bois de Rose Sérum / Rosewood Serum
760 Rose Figue Sérum / Raspberry Serum
840 Rose Pourpre Sérum / Crimson Serum
910 Brun Sérum / Mocha Sérum

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)