Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

W krainie zapachów - Hypnotic Poison Collector Rubis Dior

Share
Od 1998 r. Hypnotic Poison z sukcesem kontynuuje zapachową legendę Poison, starszego zapachu z tej samej rodziny. Słynna hipnotyzująca kompozycja powraca dziś w wersji limitowanej, kolekcjonerskiej edycji Collector Rubis.
Mistrzowska kompozycja, doskonałość wykonania oraz zmysł detalu: cała wiedza i wszystkie umiejętności Diora znalazły w nich swój wyraz.

Rozżarzony flakon Wody Toaletowej Hypnotic Poison, inspirowany stylem couture, został w edycji limitowanej Collector Rubis przyozdobiony sznurem szklanych korali w kolorze rubinowym.
Podobnie jak hafty na sukniach Haute Couture, każdy sznur korali został przygotowany i nałożony ręcznie. Dior nadal przykłada ogromną wagę do perfekcji wykonania i najmniejszych detali.
Nowy kolekcjonerski flakon jest idealnym opakowaniem tego prowokującego i zniewalającego zapachu, opartego na połączeniu czterech intensywnych i wibrujących akordów.

W ostrym, trującym akordzie delikatne nuty gorzkich migdałów łączą się ze zniewalającymi nutami kminku, będącego składnikiem mocnych likierów.
Nuta kwiatowa, o bogatej i promiennie kobiecej woni, pochodzi z jaśminu sambac.
Ciepłe zmysłowe nuty zapewnia wanilia połączona z hipnotyzującym piżmem.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)