Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Na wlasnej skórze -Saszetki zapachowe do torebki z Pachnącej szafy

Share
Zapraszam was do świata zapachów Pachnącej Szafy.
Pachnąca Szafa istnieje od końca 2007 roku. Jest nowatorskim projektem wysokiej jakości produktów zapachowych, naturalnych kosmetyków do pomieszczeń i drobnych pachnących gadżetów do domu i do relaksacji. Dodatkowym uzupełnieniem oferty są opakowania na prezenty.

Saszetki zapachowe do damskiej torebki to nowatorski projekt Pachnącej Szafy. Niewielka saszetka wrzucona do torebki, plecaka lub walizki wypełni jej wnętrze niesamowitym zapachem. Saszetki dostępne są w czterech oryginalnych zapachach specjalnie skomponowanych przez francuskich perfumiarzy: Kwiat Pomarańczy -orzeźwiający aromat soczystej pomarańczy z nutą kwiatową, Lila Róż - połączenie woni kwiatowych ogrodów z zapachem porannej rosy , Cytrusy z pieprzem - delikatny owocowy zapach z pieprzową nutą oraz Purpura Granatu - ziołowo - trawiasty bukiet z owocowym wnętrzem.

Dzięki kompaktowemu rozmiarowi saszetka zmieści się nawet do najmniejszej torebki.

Moja opinia: Jestem zaskoczono, ze ktoś nie pomyślał o tym wcześniej, fantastyczny gadżet. Moja torebka pachnie teraz jak kwiat pomarańczy. I całe moje życie, które tacham wszędzie ze sobą w mojej ulubionej, dużej torbie czuje się w niej lepiej. Czy to aromaterapia, może, ale teraz otwieram torebkę i zamiast zwykłego bałaganu, który przyznaję się mam, pierwsze na co zwracam uwagę ,to miły zapach. Nie sposób się nie uśmiechnąć.

Polecam.

3 komentarze:

  1. Też mi się strasznie podobają :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mi się podobają te male i te duże saszetki.Od dawna nie moge dostać małych saszetek.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ciekawe jak z ich wytrzymałością? Muszę kupić taką saszetkę zapachową do szafy i przetestować! :)

    OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)