Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - szminka Double Wear Estee Lauder

Share
Nowa szminka od Estēe Lauder łączy w sobie niezrównaną moc trwałości linii luksusowych, długo utrzymujących się na skórze kosmetyków do makijażu Double Wear z cechami prawdziwie nowatorskiej szminki, która przez cały dzień gwarantuje wygodę noszenia i głęboki, satynowy kolor. Satynowo gładka, długotrwała formuła Double Wear Stay-in-Place Lipstick delikatnie rozprowadza się na ustach zapewniając komfort tradycyjnej szminki nawilżającej i utrzymuje się do 12 godzin. Unikalny system polimerowy zastosowany w szmince zapewnia ustom satynową gładkość, niespotykaną w żadnej innej, długo utrzymującej się na ustach szmince, zachowuje kolor i sprawia, że głęboka, kremowa barwa pozostaje żywa przez cały dzień. Double Wear Stay-in-Place Lipstick nie rozmazuje się i nie ściera nawet podczas jedzenia i picia.
Dostępna w 12 eleganckich, klasycznych odcieniach, ta luksusowa szminka została opakowana w nowe, będące wizytówką firmy, żłobione opakowanie w kolorze granatu i złota z podpisem Estée Lauder na nasadce i nazwą Estée Lauder wygrawerowaną wokół centralnego pierścienia.
Cena : 105 zł.
Moja opinia: Bardzo podoba mi się opakowanie, złoto granatowe eleganckie i nieco retro. Miło jest mieć takie cacko w torebce. Pomadka jak na matową szminkę jest bardzo lekka i delikatna, miękko się nakłada i nie wysusza ust. Pachnie bardzo subtelnie, delikatnie i słodko. Długo się trzyma. Mój kolor to 08 Ginger, neutralny klasyczny beżowy róż.
Polecam.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)