Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - Pojedyńcze cienie do oczu Sephora Color ful

Share
Oto nowe cienie Sephora. A co jest w nich nowego i wyjątkowego. Nowa, opracowana specjanie dla Sephory formuła. dzięki niej cienie są intensywnie nasycone pigmentami, a kolor trwa niezmieniony przez wiele godzin. Nie zawierają parabenów. Zawerają natomiast ekstrakt z zielonej herbaty. Można ich używać na sucho lub na mokro.
dzielą się na 3 grupy które można dowolnie mieszać tak by wykreowac taki makijaż jakiego tylko zapragniesz. Są to cienie: 10 matowych, 20 brokatowych i 24 metaliczne.
Cena :35 zł.

Moja opinia: Zawsze lubiłam cienie Sephory za jakość, bogatą kolorystykę i przystępną cenę. A teraz, naprawdę nie mogę się zdecydować, które kolory i który rodzaj cieni podoba mi się bardziej, tak są fantastyczne. Od kolorów kręci się w głowie,
bardzo podoba mi się metaliczny Marie 14, brokatowy Engagement ring 01, Fame and Fortune 43, Golden girl 50, matowy Creme Caramel, Porcelain 25, Red Wine 31, metaliczny Sweet Candy 28, My favorite jeans 40, Swimming Pool 37. Na oku kolor jest intensywny, ładnie się rozciera i łączy. Na bazie wytrzymał caly dzień.
Polecam.

2 komentarze:

Porozmawiajmy:)