Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - Bielenda seria Collagen + Kwas hialuronowy

Share
Kosmetyki Bielenda seria Collagen + Kwas hialuronowy pomagają w walce z widocznymi oznakami starzenia dzięki działaniu kolagenu i kwasu hialuronowego.
Zawarty w nowej serii Bielendy czysty kolagen uaktywnia formowanie się nowych włókien kolagenowych w skórze. W ten sposób skóra odzyskuje dawną jędrność. Siłę kolagenu uzupełnia i wzmacnia drugi ważny składnik serii - kwas hialuronowy. Utrzymuje on należytą wilgotność naskórka. Zapobiega utlenianiu i uszkodzeniu błon komórkowych. Hamuje rozkład włókien kolagenowych. Wygładza skórę i przywraca jej właściwą jędrność i zdrowy wygląd. Ma działanie przeciwzapalne, co ma istotne znaczenie w procesie odmładzania czyli odradzania się komórek skóry. Silnie skoncentrowana dawka czystego kolagenu i kwasu hialuronowego wnika bezpośrednio w głąb zmarszczek i działa jak natychmiastowy lifting.Dzięki szybkiemu działaniu może być wspaniałym rozwiązaniem problemów ze zmarszczkami przed ważnym wyjściem, spotkaniem.
Seria Collagen + Kwas Hialuronowy przywraca sprężystość zwiotczałej skórze, nawilża ją i wypełnia powstałe bruzdy oraz modeluje kontury twarzy. Głęboko odbudowuje skórę, zapewniając długotrwałą redukcję zmarszczek nie tylko na jej powierzchni. Zgodnie z proekologiczną filozofią firmy do jej powstania posłużyły rośliny z certyfikowanych ekologicznych bioupraw.
W jej składzie znalazły się:
- Micelarna emulsja do mycia i demakijażu Cena ok. 18,50 zł.
- Wypełniacz zmarszczek na dzień SPF 10 Cena ok. 21 zł.
- Wypełniacz zmarszczek na noc Cena ok. 21 zł
- Wypełniacz zmarszczek. Natychmiastowe serum punktowe na dzień Cena ok. 21 zł
- Wypełniacz zmarszczek. Zabieg anti-age na noc Cena ok. 5 zł ( 2 x5 ml w saszetkach)
- Silnie odmładzające mleczko do ciała Cena ok. 21 zł

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)