Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Zimno wszędzie. ciemno wszędzie

Share
Szaro. Codziennie szaro. Rano szaro, wieczorem ciemno. I wiatr wieje i deszcz pada. Gdzie jest biały śnieg lśniący w słońcu? Gdzie rześkie, mroźne powietrze malujące zdrowe rumieńce na twarzach dziewcząt?

Co się stało z tą zimą?

Człowiek ma ochotę zakryć się z głową kocem i przeczekać do wiosny. Oczywiście o ile nie pęka mi z bólu głowa od zawirowań pogody, jakoś sobie radzę, jadąc na poprawiaczach nastroju.
Co działa? Zakupy, zwłaszcza kosmetyczne, pisanie notek dla was, facebookowe konwersacje, czytanie książek (chętnie w towarzystwie czekolady) oraz gotowanie, gry planszowe w rodzinnym gronie, światełka na choince ( jeszcze nie rozebrałam:)

Czekam na wiosnę, pojawiają się już wiosenne kolekcje makijaży, jak pierwsze zwiastuny końca zimy, (Chanel ma przepiękną).

A jak wy sobie radzicie z tymi przedziwnymi dniami?

16 komentarze:

 1. Koc, herbata kot i gazety :D
  Oraz chłopak, który robi mi obiad i dba o mnie, bo w takie dni zawsze głowa pęka mi z bólu..

  OdpowiedzUsuń
 2. nie znoszę mrozu, więc nie mogę narzekać, ale faktycznie słonko by się przydało :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też czekam na wiosnę, bo pogoda jest po prostu dziwna... Już chyba wolę puchaty biały śnieg ;) Dzisiaj u mnie okropnie wieje, pada i po 15 godzinie było już ciemno :/ Za to poprzednie dni były przyjemne i ciepłe. Istny kalejdoskop pogodowy :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta zima taka nietypowa.. Też się zastanawiałam co się z nią stało?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja się czuję fatalnie, na dodatek sytuacja życiowo-osobista tym bardziej mnie dobija. Ratują mnie filmy oglądane w necie, książki i blogowanie.

  OdpowiedzUsuń
 6. mi też od kilku dni pęka głowa :(

  OdpowiedzUsuń
 7. na bóle głowy nie narzekam na szczęście ale pogoda nie nastraja mnie pozytywnie... za mrozem nie przepadam, ale słonko by sie przydało :)

  OdpowiedzUsuń
 8. A teraz jeszcze straszą nas zimą

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja w taką pogodę non-stop palę światełka na choince, podjadam choinkowe ozdoby z czekolady i oglądam serial Układy w internecie:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Taka wiosna zimą.. ja ją przeczekuję czytając książki.

  OdpowiedzUsuń
 11. Też już mam dość tej jesienno-niewiadoomoco aury :/ Mi pomaga książka wymienna na laptopa, zielona herbatka, coś do przegryzania i mruczący kot razem ze mną pod kocykiem :)
  Wszystko razem wymienne na mojego mężczyznę i fajny film :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Pozwól, że przekażę Ci kolejną bloggerską zabawę: tag Perfect Women. Mam nadzieję, że nie uznasz jej za uciążliwą i puszczając w obieg będziesz bawiła się tak dobrze, jak ja.
  Zapraszam:
  http://sabbathofsenses.blogspot.com/2012/01/perfect-women.html

  OdpowiedzUsuń
 13. Najchętniej siedziałabym cały czas w domu i z niego nie wychodziła. Pogoda jest okropna. Chociaż od jakiegoś czasu chciałabym aby spadł śnieg.

  OdpowiedzUsuń
 14. ja sobie nie radzę właśnie, za dużo obowiązków :)
  marzy mi się kilka dni odpoczynku, ale bez komputera! :D

  OdpowiedzUsuń
 15. W takie dni moja ekologiczna strona odchodzi na moment, a ja pale lampki, cały dzień, chyba że sumienie zaczyna pukać :)

  OdpowiedzUsuń
 16. kiedy dostaniemy nagrody z benefitu ?

  OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)