Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, , ,

Włosy - Propozycja Schwarzkopf - trendy Looks For You 2011

Share
Uwaga, uwaga po raz pierwszy Piękność Dnia prezentuje fryzury. Na wiosnę często odświeżamy uczesanie, szukamy inspiracji co do cięcia koloru czy stylizacji. Oto smakowity kąsek.
Propozycja Schwarzkopf - trendy Looks For You 2011

Znana fotograf mody Ellen von Unwerth zaprosiła do współpracy modelki o międzynarodowej sławie: Lydię Hearst, Coco Rocha, Elizę Cummings oraz Karolin Wolter. Wszystko po to, by inspirować wszystkie kobiety do kreatywnych stylizacji.

Armin Morbach, stylista, który od 2007 roku projektuje trendy “Looks For You ” dla marki Schwarzkopf, odpowiedzialny był także za tegoroczną kolekcję fryzur. “Looks For You 2011” to 4 style - Blondage, Boyfriend, Dimension X oraz Spice - będące odzwierciedleniem międzynarodowych trendów, ikon stylu hippie oraz fascynujących inspiracji ulicą.

Blondage
Styl Blondage - ostre i zdecydowanie linie, jasne i lśniące blondy są wręcz stworzone dla kobiet o silnej osobowości.
Schwarzkopf Blondage Look pokazuje, że kolor blond jest wielotonowy i pozwala podkreślić zdecydowany charakter.
Strzyżenie: długie, gładkie, lśniące włosy, strukturalne wygładzenie, możliwość dodania wyrazistej grzywki, mniejsza objętość fryzury,wycieniowane końcówki.
Kolor :„śnieżny” blond, matowy .

Boyfriend
Schwarzkopf Boyfriend Look to indywidualny i chłopięcy, ale i bardzo kobiecy styl. Krótkie włosy muszą być bardziej „dostosowane” do kobiecej twarzy niż jakikolwiek inny styl, ponieważ strzyżenie Boyfriend pozwala na swobodne układanie się włosów. Jest starannie „niedokończony”, inaczej niż przypadkowa stylizacja „prosto z łóżka”. Odcienie głębokich brązów, takich jak miedziany czy czekoladowy brąz, idealnie pasują do tego stylu. Makijaż jest prosty albo wręcz przeciwinie - dla podkręcenia wyglądu - elektryzująco sexy!
Strzyżenie: krótko i chłopięco,miękkie przejścia,„niedokończona” fryzura, bez wyraźnej linii cięcia
odrośnięta linia strzyżenia, stylizacja jako interakcja pomiędzy naturą i produktem
Kolor: ciemny brąz, miedziany brąz, głęboki czekoladowy brąz

Dimension X
Schwarzkopf Dimension X Look jest czarującym przykładem wyrafinowanego uczesania. Jest niemal wyrzeźbione, wyszukane i wzniosłe, symbolizuje siłę i odzwierciedla elementy dawnych stylów, przedstawionych w bardziej futurystyczny sposób. Dimension X jest odważne i, podczas gdy inni tylko mówią o objętości, styl ten prezentuje naprawdę dużą objętość w najlepszym wydaniu. Kolory powinny pozostać stonowane. Dimension X preferuje odcienie ciemnego blondu po jasny brąz. Natomiast makijaż powinien być klasycznie wieczorowy.

Strzyżenie: długość do ramion, ale wszystkie włosy zebrane wysoko,objętość XXL
nigdy doskonale wyszczotkowana, ponad miarę, prawie wyrzeźbiona
Kolor: stonowany,ciemny blond, jasny brąz, pasemka

Spice
Schwarzkopf Spice to wygląd dedykowany fanom stylu ulicy na całym świecie, znanym z takich blogów jak „The Sartorialist” czy „Facehunter”. Wszystko koncentruje się wokół czerwieni. Nie jest to jednak gwiazdorska czerwień dywanów, lecz bardziej artystyczna, z włosami ciemniejszymi u nasady, częściowo odrośniętymi. Spice jest artystyczny, jak i naturalny. Włosy mają długość do ramion, są puszyste i naturalnie kręcone. Pasujący do Spice makijaż jest radosny, kolorowy, eksperymentalny, ale nieprzesadzony.
Strzyżenie: długość do ramion, naturalnie kręcone, cieniowane, dopuszczalne krótsze włosy z tyłu
Kolor: intensywna rubinowa czerwień, inspirowany naturą własnoręcznie stworzony wizerunek
włosy ciemniejsze u nasady, nieco odrośnięte


Zderzenie wielkiego świata mody i codziennego życia, miało miejsce w berlińskim klubie Tresor. Zrealizowano tam sesję zdjęciową kolekcji „LOOKS FOR YOU 2011”, z motywem przewodnim „Berlin nocą”.

1 komentarze:

  1. Widziałam ostatnio te fryzury i jakoś mnie nie zachwycają..
    Jedynie Spice wygląda całkiem fajnie, ale też szału nie ma :p

    OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)