Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, , ,

W krainie zapachów - Eisenberg Love Affair

Share
Nie często mi się zdarza, by nowo poznany zapach tak zapadł mi w pamięć. Jestem nim zauroczona od pierwszej chwili, gdy spryskałam nadgarstki nową wodą perfumowaną Eisenberg Love Affair.
Cała linia nowych zapachów Jose Eisenbera jest niezwykła, jest ciekawym przedsięwzięciem i powstała niedawno we współpracy z artystą Juarezem Machado. Łącząc sztukę kreowania pachnideł, ze sztuką tworzoną przez artystę na płótnie udało im się wykreować coś unikalnego.
Gama Sztuki Zapachów zawiera aż 13 rodzajów Eau de Perfume i 2 Eau Freiche. Wszystkie są zamknięte w eleganckich flakonach o prostej, wytwornej linii i cudnie zdobionych pudełkach na których uwodzicielskie obrazy w stylu lat 20-tych zachęcają do zanurzenia się w ich zmysłowy świat.
5 zapachów dla kobiet:
Rouge& Noir
Back to Paris
Tentation
So French!
I Am
Oraz 5 zapachów zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn
J'ose
Le Peche
Eau Fraiche
Diabolique
Love Affair

Zapachy te zawierają identyczne składniki, występujące jednak w odmiennej kombinacji.
Żaden zapach nie zawiera barwników, wszystkie zostały stworzone na bazie naturalnych olejków, wzbogacone niekiedy syntetycznym akordem, który tworzy wrażenie zapachowe nie występujące w przyrodzie np akord skóry lub morski.
Wszystkie zapachy łączą nuty drzewa sandałowego i piżma.

Mnie uwiódł Love Affair. Zmysłowy, niebanalny. Kobiecy i jednocześnie lekki. Bardzo trwały, pięknie rozwija się na skórze. Ogrzewa jak pocałunek, zawraca w głowie jak niespodziewany romans.
nuty głowy: białe kwiaty, owoc porzeczki
nuty serca: jaśmin,róża, heliotrop
nuty bazy: białe piżmo, drzewo sandałowe, tytoń
Polecam.
Do kupienia w Perfumeriach Sephora
ceny ok:Cena: 199zł (30ml); 320zł (50ml); 499zł (100ml)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)