Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

W krainie zapachów - Tous Touch

Share
Firma Tous słynie ze swojej biżuterii, nawet u nas rozpoznawalny jest ich znaczek mały misio. Zapach o którym chcę wam opowiedzieć Tous Touch jest bezpośrednim nawiązaniem do kolekcji biżuterii Tous “Duna". Został wprowadzony w 2006 roku.
Zapach został stworzony z myślą o kobiecie która
jest wyrafinowana, ale odrzuca arogancję; jest dojrzała, ale nie zmęczona; uwielbia ironię, żartuje, że jest „znudzona tylko tym, co jest nudne”...
Dla niej złoto to nie symbol ostentacji, to materiał, który ją naturalnie uzupełnia.
Jest wolna, lubi łamać zasady kocha dzikość natury; jest elegancka; uwodzi ją to, co tajemnicze; jest jednocześnie romantyczna i nowoczesna… Kobieta, którą pociąga przygoda i egzotyczne podróże; uwielbia świetnie wyglądać a jej styl jest raczej nieformalny; lubi być fair, działa zgodnie z zasadami, które sama uważa za uczciwe.

Sam zapach jest tajemniczy , zmysłowy i luksusowy...
Nuty Tous Touch ewoluują w bardzo naturalny sposób.

Bazę budują lotos, frezja i konwalia. Następnie nadchodzi moment ciepła. Białe kwiaty, w swojej najczystszej postaci: arabski jaśmin, osmanthus i taitańska gardenia (tiare), kwiat ofiarowywany na powitanie w Polinezji. Rozkwit wanilii, malina i migdały osłodzone miodem nadają zmysłowości i ekskluzywności zapachowi .

Zapach stworzony został przez Sophie Labbe .
Flakon Tous Touch to zmysłowy, asymetryczny klejnot , jak dzieło, które artysta wytwarza ręcznie. Gładki, ciężki flakon jak by muśnięty promieniem słońca wspólgra z złocistym kolorem płynu, w nim zamkniętego. Zdobi go oczywiście mały miś. Okrywa go woreczek przypominający starodawne, skórzane sakiewki, w których ludzie przechowywali złote monety.
Cena:
Woda toaletowa 30ml – 151zł
Woda toaletowa 50ml – 220zł

To klasyczny zapach na co dzień. Łagodny, nie za słodki, gładko rozwija się na skórze. Jest elegancki, nie narzuca swojej obecności ale prowokuje pytanie czym tak ładnie pachniesz?
Najpierw czuję konwalie i lotos, na koniec rozwija się ciepła i miła nuta miodu.
Chętnie używam go teraz gdy jest tak zimno.

1 komentarze:

Porozmawiajmy:)