Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Co nowego - Blend-a-med Whitestrips

Share
Czy zwracacie uwagę na biel swoich zębów? Te osoby które piją dużo kawy czy coli, a do tego jeszcze tkwią w szponach nikotynowego nałogu miewają z tym problemy. Jeśli umalujemy usta na jakiś piękny kolor i przyciągamy do nich uwagę, chcemy by nasze zęby miały piękny biały odcień. Pojawiła się teraz nowość od Blend-a-med, która może pomóc.

O piękne, białe zęby staramy się dbać każdego dnia, przestrzegając najważniejszych zasad higieny jamy ustnej i stosując specjalnie dobrane środki pielęgnacyjne.
Są jednak pewne wyjątkowe momenty w naszym życiu, takie jak ślub, sylwestrowe szaleństwo czy starania o wymarzoną pracę, w których szczególnie zależy nam
na tym, by dobrze wyglądać i olśniewająco się uśmiechać.
Teraz, dzięki nowym paskom wybielającym Blend-a-med Whitestrips efekt widocznie bielszych zębów można osiągnąć już w 7 dni! Co ważne, jest to metoda nie tylko skuteczna, ale również w pełni bezpieczna dla szkliwa.

Blend-a-med Whitestrips to jednorazowe, elastyczne i cienkie paski pokryte warstwą żelu z aktywnym nadtlenkiem wodoru, który w bardzo bezpieczny dla szkliwa sposób dociera
do przebarwień umiejscowionych bezpośrednio pod powierzchnią szkliwa. Nadtlenek wodoru pozwala utlenić przebarwienia, które nie mogą być usunięte przez pasty wybielające
i pomaga przywrócić naturalną biel zębów. Nadtlenek wodoru jest substancją powszechnie używaną w trakcie zabiegów wybielania wykonywanych w gabinetach dentystycznych.
Co ważne, podczas aplikacji Blend-a-med Whitestrips substancja wybielająca nie jest wypłukiwana i utrzymuje się na zębach przez cały czas trwania zabiegu.

Dla uzyskania pożądanego efektu, paski należy przyklejać na górną i dolną powierzchnię zębów dwa razy dziennie na pół godziny, przez okres jednego tygodnia. Aby podtrzymać efekt bielszych zębów, kurację należy powtarzać co 12 miesięcy, a na co dzień używać pasty wybielającej.

Dostępne warianty:
Blend-a-med Whitestrips 3D White ( cena: 69 zł za opakowanie) oraz blend-a-med Whitestrips 3D White LUXE ( cena: 89 zł za opakowanie), oparte na najbardziej zaawansowanej technologii wybielania wśród produktów marki blend-a-med. Paski blend-a-med Whitestrips 3D White LUXE gwarantują skuteczne wybielanie w 7 dni. Pierwsze oznaki można zaobserwować już po 3 dniach stosowania pasków, a efekt wybielania utrzymuje się przez następne 12 miesięcy.
Jedno opakowanie blend-a-med Whitestrips zawiera 28 pasków – 14 na górne i 14 na dolne zęby.

Więcej informacji o wybielających produktach blend-a-med i Oral-B na stronie www.whitestrips.pl

3 komentarze:

  1. A jaki jest efekt stosowania tych pasków??

    OdpowiedzUsuń
  2. Efekt jest taki, że tak mnie bolały zęby po wersji LUXE, że przerwałam po 3 dniach bo nie mogłam już wytrzymać... nie mogłam spać... pomimo używania pasty na nadwrażliwość, której nigdy wcześniej nie miałam... :(

    OdpowiedzUsuń
  3. Też używałam pasków i nie zauważyłam aż takiej nadwrażliwości o jakiej wszyscy mówią. Odczułam zmianę przy piciu np. zimnej wody, ale to nie był ból.

    OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)