Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Kolekcje zimowe - YSL

Share
Kobieta Yves Saint Laurent wolna od konwencjonalnych kanonów, olśniewa i promienieje szczególnym i niepowtarzalnym blaskiem, w którym płonie jej uwodzicielska siła. Jej twarz mieni się wszystkimi odcieniami szlachetnego złotego światła.

Elegancka w najdrobniejszych detalach i pasjonująca się Haute Couture, nosi złoto w delikatnych akcentach, detalach i wstawkach. Złoto miedziane, szaroniebieskie, platynowe i różowe. Złoto szlachetne i czyste lub w połączeniu z purpurowym albo złotawobrązowym cieniem… Złoto staje się modnym dodatkiem w postaci étui palety Belle de Jour « Metallic Colorama » z imitacji złotej, patynowej skóry. Jednym gestem rozświetla cerę złotą mgiełką i pudrem w tonacji różowego szampana, przekształca paznokcie w klejnoty, powleka spojrzenie smoky eyes w złotawobrązowym odcieniu… Finalny akcent oszronionego różu na ustach i… imprezę czas zacząć!

W nowej świątecznej kolekcji Yves Saint Laurent wydobywa bogactwo barw szlachetnego metalu i nadaje im nowy wyraz w unikalnej palecie migotliwych, patynowych i połyskujących kolorów, tworząc wieczorowy makijaż dla uświetnienia świątecznego, noworocznego nastroju
W okresie świąteczno-noworocznym kobieta Yves Saint Laurent promienieje w fantazyjnej kompozycji różowego złota, śliwki i purpury. Olśniewając i urzekając wibrującym blaskiem, rozświetla spojrzenie kontrastami: rzęsy w głębokim, fioletowym odcieniu stanowią szlachetną oprawę dla zdobnych purpurowym złotem oczu.


PALETA METALLIC COLORAMA – Puder rozświetlający cerę – wykończenie perłowe
TOUCHE D’OR – Złoty rozświetlacz cery
CIENIE DO POWIEK OMBRES DUOLUMIÈRES N°33 – Prune Doré (srebrna szarość/ złota śliwka)
TUSZ DO RZES VOLUME EFFET FAUX CILS N° 9 – Pourpre (purpura)
POMADKA PURE SHINE N° 35 – Róż metaliczny Rose Métallique
LA LAQUE N° 140 – Or Rose (różowe złoto)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)