Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Kolekcje zimowe - Estee Lauder ure Color Extravagant Holiday Color Collection

Share
Tworząc tę świąteczną kolekcję inspirowałem się fantazją, luksusem i, oczywiście, kobiecością. Linia ta zawiera wiele odcieni do makijażu ust i oczu, którymi można się bawić, a wszystkie one mają doskonałą konsystencję, zapewniającą łatwą aplikację.”
Tom Pecheux, Dyrektor Kreatywny ds. Makijażu, Estée Lauder.

Estée Lauder, prezentując swoją linię Pure Color Extravagant opracowaną przez Toma Pecheux. Czerpiąc inspirację z wyrafinowania i współczesnego splendoru nadchodzących świąt, Tom Pecheux stworzył nowe propozycje makijażu oczu i ust w wyrazistym stylu i barwie. Różne odcienie słodkiej czerwieni i nasyconego złota stanowią podstawę śmiałej gamy kolorów, okrywających twarz urzekającą, odświętną elegancją. Estée Lauder przedstawia linię kosmetyków Pure Color Extravagant

-Paleta cieni do powiek Pure Color Five Color EyeShadow w tonacji Extravagant Gold to świąteczna sekwencja rozświetlających odcieni. Pięć odcieni miedzi, złota i srebra ozdabia oczy, podkreślając ich wyraz przy pomocy cieni o trzech różnych wykończeniach: matowym, połyskującym i metalicznym. Ta paleta oferowana w nowym złotym opakowaniu Pure Color z lusterkiem i dużym logo Estée Lauder to doskonałość wśród akcesoriów kosmetycznych. Aplikacja oraz połączenie różnych odcieni i formuł gwarantuje idealną intensywność koloru.

-Pure Color Five Color Lip Palette w tonacji Extravagant umożliwia fachową stylizację ust przy użyciu odcieni od jasnego beżu poprzez odważny fiolet, aż do klasycznej purpurowej czerwieni. Ta złożona paleta zawiera odcienie pomadki Pure Color Lipstick i błyszczyka Pure Color Gloss w szerokiej gamie kolorów i rodzajów wykończenia, które opracowano w taki sposób, aby współgrały ze sobą przy każdej świątecznej okazji.Paleta w złotym opakowaniu z lusterkiem zawiera pięć hipnotyzujących odcieni do makijażu ust: dwa połyskujące błyszczyki w odcieniu lśniącego złota i opalizującego jasnego beżu, dwie błyszczące pomadki w odcieniu karmazynowego koralu i rubinowego brązu oraz jedną perfekcyjnie satynową czerwoną pomadkę, które stwarzają nieskończenie wiele możliwości pod względem łączenia odcieni i formuł.

-Błyszczyki Pure Color Gloss w odcieniach Star Ruby i Extravagant Plum.

-Pomadka Pure Color Lipstick w lśniących odcieniach Extravagant Berry i Extravagant Red nadaje ustom pełną gracji majestatyczność. Odżywcza pomadka, dająca efekt od średniego do pełnego pokrycia, pielęgnuje usta dzięki zawartym w niej witaminom C i E, zapewnia także ustom wyjątkowy, wyrazisty wygląd, jest wygodna w użyciu i trwała.

Do kupienia w Perfumeriach Douglas i stoiskach firmowych Estee Lauder.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)