Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Włosy - Taft Ultra z olejkiem arganowym Schwarzkopf

Share
Nowości Taft dla włosów suchych i zmęczonych. Z myślą o wyjątkowych potrzebach kobiet, skarżących się często na przesuszone i zmęczone włosy, eksperci Schwarzkopf stworzyli linię kosmetyków do stylizacji, które pielęgnują suche i delikatne włosy - Taft Ultra z olejkiem arganowym.

Nowy Taft Ultra to nowa, wysoce skuteczna formuła, łącząca składniki utrwalające z kroplą olejku arganowego, znanego z rewelacyjnych właściwości pielęgnacyjnych. Efekt: idealna fryzura przez 24 godziny, przyjemnie miękkie włosy, a co za tym idzie wygląd, o jakim marzyłaś.
Olejek arganowy jest składnikiem orzechów drzew arganowych (Argania spinosa), porastających wyłącznie południowo-zachodnie obszary Maroka. Od wieków berberyjskie kobiety wytwarzały ten wysoce odżywczy olej na potrzeby marokańskiej tradycyjnej medycyny. Obecnie ludzi coraz bardziej interesuje wykorzystanie oleju arganowego w kosmetyce i medycynie, z powodu wysokiej zawartości witaminy E, która przywraca włosom młodzieńczą witalność.
Lakier do włosów (250ml) oraz pianka (200ml) z nowej linii Taft Ultra z olejkiem arganowym stanowią idealne rozwiązane dla kobiet, których włosy narażone są na uszkodzenia w czasie szczotkowania, stylizacji, suszenia suszarką lub podczas zabiegów chemicznych. A zwłaszcza dla tych z nich, którym zależy na dbaniu o kondycję włosów na równi z podążaniem za najnowszymi trendami.
Linia Taft Ultra wzbogacona olejkiem arganowym dostępna jest od września 2010 r.

Cena detaliczna zarówno pianki, jak i lakieru do włosów, to około 13 zł.

2 komentarze:

Porozmawiajmy:)