Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

W krainie zapachów - Mary Kay Thinking of You.

Share
Przed nam czas wręczania prezentów. Najpierw nadejdą wraz z początkiem grudnia Mikołajki, potem Gwiazdka. Ja już się nie mogę doczekać. Są jeszcze inne okazje do wręczenia podarunku prosto z serca: urodziny, imieniny, rocznice, alebo zwykłe podziękowanie. Firma Mary Kay wpadła na szczególny pomysł na prezent. Kobiety uwielbiają piękne zapachy, niezależnie od tego, z jakiej części świata pochodzą i na jakim etapie swojego życia są. Zapach Thinking of You™ został zaprojektowany tak, aby każda kobieta mogła go podarować innej kobiecie – swojej przyjaciółce, koleżance, siostrze.

Zapach został stworzony, przez światowej sławy mistrza perfumeryjnego Steve’a Demarcado. W swojej nowojorskiej pracowni, w niespotykany nigdy wcześniej sposób dokonał połączenia dwóch światów – tego namacalnego, ukrytego w bogatej nucie zapachowej, z przepełnionym emocjami światem uczuć, które pragniemy wyrazić.


W Thinking of You™ grupa górnych nut zapachowych to nuty mandarynki i soczystej białej brzoskwini. To właśnie te nuty przekazują pełną pasji i miłości wiadomość. Sercem zapachu jest wyjątkowa kwiatowa kompozycja, w której zapach jaśminu łączy się z aromatem tuberozy i konwalii. To ta część opowiada właściwą historię. Dolne nuty każdego zapachu to nuty, które utrzymują się najdłużej na skórze. To one kreują wspomnienia. W Thinking of You™ to kompozycja owoców drzewa tonka i wanilii otulonej miękkimi piżmowymi tonami.

Pudełko Thinking of You™ również jest unikalne. Po otwarciu umożliwia napisanie dedykacji, lub kilku ciepłych słów bliskiej osobie, o której myślisz. Dodatkowo, na każdej buteleczce znajduje się urocza zawieszka z sercem, którą obdarowana osoba może zawiesić na łańcuszku lub bransoletce. To wspaniały znak przyjaźni lub
miłości.

Woda Perfumowana Thinking of You™ by zapamiętać ulotne chwile.

Pojemność 29 ml
Cena detaliczna: 115 zł

1 komentarze:

Porozmawiajmy:)