Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

W krainie zapachów - Loud Tommy Hilfiger

Share
Istnieje coś niemalże elektryzującego w tłumie zgromadzonym z powodu wspólnej obsesji na punkcie muzyki, zjednoczonym pod względem stylu i postawy życiowej. To właśnie w tym duchu stworzono LOUD, nowe zapachy dla mężczyzn i kobiet marki Tommy Hilfiger Toiletries.
Przemawiają do dziewczyny, silnej, seksownej, całkowicie oddanej muzyce, która pragnie zatracić się w dźwięku bębniącej perkusji. Rozbrzmiewają chłopakiem, o nieco mrocznej naturze, troszkę niebezpiecznym, którego nie można nie zauważyć, którego życie jest podłączone do wzmacniacza.
Zapachy LOUD opracowano w wyniku swobodnej wymiany pomysłów – kreatywnej współpracy jednych z najbardziej utalentowanych twórców w branży muzycznej, perfumeryjnej i filmowej. Mówiąc prościej, to zremiksowany zapach.
The Ting Tings, nominowany do nagrody Grammy, uznany przez krytyków duet z Wielkiej Brytanii, kiełkująca sensacja międzynarodowa, został starannie wybrany jako głos, dźwięk i charakter LOUD. Członkowie formacji, Katie White i Jules DeMartino, napisali specjalną piosenkę pod tytułem ”We’re Not the Same” [„Nie jesteśmy tacy sami”] zaprezentowaną wyłącznie w kampanii reklamowej zapachu LOUD .

LOUD dla kobiet to piosenka o miłości wzmocniona adrenaliną z wybuchową rock’n’rollową różą. Dalej pojawia się owoc liczi i paczuli, która dodaje kompozycji głębi.
Łagodny niczym solo akustyczne, mroczny jak piosenka o miłości zaintonowana piskliwie o północy, zapach LOUD śpiewa prosto z serca.

LOUD dla mążczyzn to zniekształcony riff gitarowy, który rozbrzmiewa echem i rezonuje.
Paczula gra partię wiodącą – ale jej burzliwą głębię zaciera szept róży. Uzyskują i tracą synchronizację dopóki ktoś nie stłumi natężenia dźwięku.
Kapryśny i smętny tytoń przejmuje kontrolę tworząc fantastyczny utwór trafiający prosto w serce.
Pomysł na opakowanie zapachu LOUD został zainspirowany kształtem płyt winylowych. Płyta winylowa jest zakorzeniona w muzycznej przeszłości, ale jednocześnie stanowi symbol swojej przyszłości, szczególnie w kulturze DJ’ów. Sam flakon wygląda jak wyrzeźbiony wzór płyty, z kunsztownymi zdobieniami na szkle, które mają imitować rowki.
Flakon wysuwa się z czarnej okładki, tak jak płytę winylową, co oddaje uczucia przeżywane podczas otwierania i słuchania albumu po raz pierwszy.

Cena:

Loud for Her EDT 25 ml – 110 zł
Loud for Her EDT 40 ml – 155 zł
Loud for Her EDT 75 ml – 220 zł
Loud for Her 75ml Natural Body Spray – 110 zł

Loud for Him EDT 25 ml – 110 zł
Loud for Him EDT 40 ml – 155 zł
Loud for Him EDT 75 ml – 220 zł
Loud Men 75ml Natural Body Spray – 110 zł

1 komentarze:

  1. zapachy wg mnie trafione - mam probke dla Niej i bardzo mi sie podoba ta rock'n'rollowa roza. Dla Niego wachalam tylko raz, ale tez wydaje sie byc spoko

    OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)