Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - Repairwear Laser Focus Wrinkle & UV Damage Corrector Clinique

Share
Clinique przedstawia Repairwear Laser Focus Wrinkle & UV Damage Corrector, serum odmładzające o unikalnej formule, które działa w dzień i w nocy, aby redukować widoczność linii i zmarszczek oraz naprawiać uszkodzenia spowodowane promieniami UV i zapobiegać ich powstawaniu w przyszłości, zapewniając rezultaty niezwykle zbliżone do tych, które osiąga się stosując dermatologiczną terapię laserową. Zaledwie trzy krople Repairwear Laser Focus Wrinkle & UV Damage Corrector firmy Clinique stosowane dwa razy dziennie przez 12 tygodni, posiadają 63% skuteczności lasera w redukcji widoczności zmarszczek.
Silna mieszanka trzech opatentowanych enzymów naprawczych zawarta w systemie liposomowym działa pomagając w sposób widoczny odwrócić uszkodzenia wywołane promieniami UV i naprawić „blizny słoneczne”. Technologia ta jest owocem 20 lat badań klinicznych nad systemem nośników molekularnych i pomaga głęboko spenetrować powierzchnię skóry, aby radykalnie ożywić skórę, która uległa procesowi fotostarzenia.
Aktywny kompleks peptydów zwiększa naturalną produkcję kolagenu i dzięki podstawowym składnikom pomaga utrzymać istniejący naturalny kolagen. Skóra staje się jędrniejsza, a linie i zmarszczki mniej widoczne. Przeznaczone do stosowania na twarz oraz delikatne okolice wokół oczu, działa, pomagając odwrócić najbardziej widoczne oznaki starzenia, skutecznie wygładzając i łagodząc widoczność zmarszczek wokół oczu.
Ponadto koktajl składników chroni skórę pomagając zwalczać wolne rodniki powstające w wyniku negatywnego wpływu środowiska i zapobiega uszkodzeniom skóry w przyszłości
Repairwear Laser Focus Wrinkle & UV Damage Corrector jest odpowiedni do wszystkich typów skóry w każdym wieku. Stosować na dzień i na noc nakładając równomiernie na całą twarz i wokół oczu po użyciu Systemu Pielęgnacji Skóry 3-Kroki.

cena 250 zł (30 ml).

1 komentarze:

  1. Szkoda, że przepisujesz etykiety z nowości i nie rozwijasz tego bloga.
    Bo w zasadzie nie ma to żadnego dla nikogo pożytku.

    OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)