Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

W krainie zapachów - Ambar J. del Pozo

Share
Lubicie bursztyn? Ja lubię. Latem szukam go na plaży. Lubię trzymać kawałek w dłoni i czuć jak rozgrzewa się od mojego dotyku. W magiczną i leczniczą moc bursztynu wierzono od najdawniejszych czasów. Przypisywano mu ochronną moc i moc przyciągania. Teraz możemy całe otulić się bursztynem. Czuć jego moc na swojej skórze, kusić i przyciągać.
Pojawił się nowy zapach Ambar od J. del Pozo , jako powitanie ery zmysłowości i elegancji, naturalności i autentyzmu. W perfumiarstwie to właśnie natura jest najpiękniejszą lekcją perfekcji doznań. Bursztyn, materiał czysty, mityczny i tajemniczy, który od dawien dawna był ważnym składnikiem najbardziej prestiżowych perfum, jest głównym graczem w nowym zapachu, nadając mu zmysłową magię w nutach bazy.

Ambar jest ukoronowaniem 35 lat pracy projektanta J. del Pozo. „Nos” – młoda, nowoczesna twórczyni o ogromnym doświadczeniu – Marie Salamagne, przełożyła swój talent, osobowość i wyjątkowy zmysł elegancji na nowy zapach.
Jeżeli perfumy to historia bez słów, to Ambar jest poematem o kobiecym ideale z nutami głowy w postaci: bergamotki, mandarynki i kardamonu… następnie rozwija się serce zapachu: irys, zielona herbata, peonia… aż docieramy do nuty bazy, którą tworzą: bursztyn, drzewo cedrowe i szałwia.
Ambarjest światem, gdzie aromaty, nazwa, flakon i opakowanie tworzą jedność.
Inspirowany oryginalnym kształtem samego bursztynu, jest jak rodowy amulet, zmysłowy i ciepły w dotyku, magnetyczny i elegancko wykończony medalionem, który jest czarującym logotypem zapachu i symbolem jego mocy.Kolor flakonu jest dokładną kopią jednego z najpiękniejszych odcieni bursztynu, który to kamień, jako w pełni organiczny, występuje w wielu barwach.
Szyjkę flakonu zdobi medalion z nazwą zapachu, w kształcie inspirowanym Art Nouveau
i modernizmem.


Cena:
Woda toaletowa 30 ml – ok. 134 zł
Woda toaletowa 50 ml – ok. 207 zł
Woda toaletowa 100 ml – ok. 267 zł

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)