Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Na własnej skórze - Puder transparentny Caron

Share
Początek pięknej historii domu CARON przypada na rok 1904, kiedy, dzięki geniuszowi i talentowi Ernesta Daltroff, otwarta została w Paryżu pierwsza perfumeria. Kierowany niezwykłą wrażliwością, i doskonałą intuicją systematycznie wprowadzał swoją markę, dryfując na wyżyny sławy we Francji a następnie na całym świecie. W 1937 roku marka Caron Parfums stworzyła i wprowadziła własny puder sypki - POUDRE PEAU FINE. Po upływie ponad 60 lat, POUDRE PEAU FINE nadal jest najlżejszym pudrem na rynku. Swoją wyjątkowość zawdzięcza produkcji w oparciu o tajną recepturę Caron.
Pudry Caron mają delikatną, niezwykle miałką konsystencję stosowane nawet dla cery bardzo suchej i wrażliwej nie powodują poczucia dyskomfortu. Doskonale nadają się także do cery tłustej, którą pozbawiają nadmiernego połysku.
Dermatologowie francuscy rekomendują Pudry Caron z uwagi na fakt, że produkowane są wyłącznie z najczystszych mineralnych składników.
Piękny i subtelny zapach: Wyjątkowy zapach pudry Caron zawdzięczają perfumowaniu ekstraktem płatków Bułgarskiej Róży, destylowanym w laboratoriach Caron, co pozwala zachować jego najwyższą jakość.

Wysokiej klasy podróżna pudernica: metalowa puderniczka w złotym kolorze zdobiona motywem „polka dot” pięknie prezentuje się na toaletce ale też sprawdzi się w podróży. Wewnątrz „puszek” do aplikacji pudru i siateczka zabezpieczająca.
Puder transparentny, lekko kryje i daje transparentne wykończenie. Formuła jest wzbogacona o lanolinę i micę, a cząsteczki pudru pięknie rozpraszają światło.
Teraz pojawiła się torebkowa wersja tego wyjątkowego pudru. Ukryty w opakowaniu z gąbeczką nie wysypie się w torebce i zapewnia łatwe poprawki w ciągu dnia.
Puder ten daje subtelny efekt wygładzenia, ślicznie pachnie i na długo pozostawia twarz matową i gładką. Ma wiele wersji kolorystycznych i 3 wersje matujący, transparentny i koloryzujący.
Sposób użycia: Delikatnie przyciskając puderniczkę do skóry pudrować twarz od linii środkowej ku brzegom. Gąbkowy aplikator można delikatnie zdejmować z puderniczki i prać ręcznie w letniej wodzie z mydłem.
Aby napełnić tę puderniczkę na nowo, po wykorzystaniu zawartości, skorzystaj z bogatej gamy pudrów sypkich Caron, dostępnych w 19 odcieniach, w pudernicach po 30gr.
KOLORYSTYKA
- naturelle: naturalny odcień - średnia karnacja
- radieuse: promienny odcień - średnia → ciemna karnacja
- andalouse: andaluzyjski odcień - ciemna karnacja

Ja mam wersję torebkową, nie miałam jeszcze pudru w takiej formie. Opakowanie jest pomysłowe, łatwo przypudrować twarz i nie przesadzić z ilością kosmetyku. Zapach jest zniewalający,słodki, różany, a sam puder niezwykle delikatny i bardzo jedwabisty.
Polecam.
Znajdziecie go tu:
http://avemi.com

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)