Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Włosy - Timotei Wyrazisty Kolor

Share
Linia Wyrazisty Kolor Timotei składa się z szamponu, odżywki oraz maski przeznaczonych do pielęgnacji włosów farbowanych. Kosmetyki zawierają w 100% naturalne składniki pochodzące z najdalszych zakątków świata – olejek acai, ekstrakt z chilijskiej kamelii oraz ekstrakt z liści herbaty rooibos. Połączenie tych składników z innowacyjną technologią pomaga farbowanym włosom zachować intensywny kolor i blask na dłużej.

Pochodzący z Amazonii olejek acai jest bogatym źródłem żelaza, wapnia i naturalnych antyoksydantów. Zawarty w nim kwas oleinowy, sprawia, że włosy są odżywione i odbudowane, zaś cenne polifenole zabezpieczają przed działaniem wolnych rodników. Ekstrakt kamelii, znanej od wieków kobietom mieszkającym w Chile, składa się z jednonasyconych kwasów tłuszczowych, kwasu linolowego oraz witamin A, B i E. Różnorodność aktywnych składników, nawilża włosy i chroni je przed wolnymi rodnikami i czynnikami zewnętrznymi.

Ekstrakt z herbaty rooibos jest bogatym źródłem flawonoidów i mikroelementów. Dzięki jego aktywnym właściwościom kolor włosów mieszkanek Republiki Południowej Afryki, pozostaje intensywny przez dłuższy czas.

Inspirowane naturą produkty Timotei to aż 11 linii szamponów, odżywek i masek, opartych na naturalnych ekstraktach i olejkach. Połączenie naturalnych składników, wykorzystywanych od wieków do pielęgnacji włosów przez kobiety pochodzące z różnych stron świata wraz z innowacyjną technologią, pozwoliło na stworzenie wyjątkowo skutecznych linii produktów Timotei inspirowanych naturą.

Szampon Wyrazisty Kolor (250 ml) – cena ok. 6,49 zł

Szampon Wyrazisty Kolor (400 ml) – cena ok. 8,99 zł

Odżywka Wyrazisty Kolor (200 ml) – cena ok. 7,59 zł

Maska Wyrazisty Kolor (250 ml) – cena ok. 13,99 zł

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)