Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

W krainie zapachów - La Nuit Del L'Homme Le Parfume YSL

Share
Jeśli chcesz na nowo rozpalić swoje noce, kusić kobiet i uwodzić zmysłowością, ofiarować kobiecie swą mroczną stronę przyprawiając o zawrót głowy, to przedstawiam Ci noc mężczyzny, nowy zapach od YSL.
La Nuit Del L'Homme Le Parfume YSL- Nowa definicja zmysłowości.
Podstawą zapachu Yves Saint Laurent jest pożądanie. Noc jest ciemna i tajemnicza a nowy zapach oparty jest na kontrastach. To wizytówka mężczyzny, którego nie można zapomnieć, który zdobywa i uwodzi, oczarowuje i uzależnia. Nowa woda perfumowana łączy gorące, męskie i pikantne akordy ze świeżymi nutami. Mocna nuta czarnego pieprzu komponuje się z cytrusową nutą bergamotki i aromatycznym anyżem. Aromatyczna lekkość lawendy współgra z ambrowym akcentem żywicy, a gładkie nuty wanilii łączą się na skórze i otulają dynamiczną silę wetiweru. Zapach ten to upojenie w niepowtarzalnym stylu. La Nuit de l’Homme Le Parfum rozpala zmysły.
Nieskazitelnie czarny flakonik, zarysowują czyste linie. Twarzą zapachu jest uwodzicielski i rozkosznie niebezpieczny mąż jednej z najpiękniejszych kobiet świata Monici Bellucci-francuski aktor Vincent Cassel.


cen: EDP 60ml - 270zł, 100ml - 370zł

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)