Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Kolekcje jesienne - Clinique Bigger, Bolder Eyes in an Instant

Share
Pomysł Clinique na piękną jesień to kolekcja Bigger, Bolder Eyes in an Instant, która udowadnia, że można mieć pięknie rozświetlone spojrzenie i wyrazistsze oczy bez względu na ich kolor i kształt.

- High Lengths Mascara. Najbardziej wydłużający i podnoszący tusz do rzęs w historii produktów Clinique – wydłuża rzęsy do niespodziewanych rozmiarów, a przy tym dokładnie je rozczesuje. Nowy aplikator Clinique dostosowuje się do naturalnego kształtu oczu pozwalając, aby specjalny aplikator rozczesywał dokładnie rzęsy od ich nasady.
Dostępny w odcieniach czarnym i czarno-brązowym.
cena: 99 PLN

- Quickliner for Eyes Intense. Nowa wersja automatycznej kredki do powiek. Nowa wyjątkowa kremowa formuła łatwo się rozprowadza, a nowe odcienie zapewniają intensywny kolor, utrzymujący się na powiekach do 12 godzin.
cena : 85 PLN
-Colour Surge Eye Shadow Duo. Te podwójne cienie do powiek mogą być stosowane razem, aby wymodelować, rozświetlić i podkreślić kształt oka, kreując różne makijaże.
cena : 110 PLN Beach Plum, Strawberry Fudge, Like Mink

- Quick Eyes Cream Shadow. Ten doskonały cień do powiek w kremie stanowi także rozświetlającą i przedłużającą trwałość bazę dla Colour Surge Eye Shadow Duo.
cena : 85 PLN w kolorze Starlit Pink, Sparkling Nude, Rock Violet

-Instant Lift for Brows. To zupełnie nowy produkt posiadający dwie końcówki: z jednej strony znajduje się ołówek do brwi, a z drugiej rozświetlający sztyft do stosowania pod łukami brwiowymi. To prosty sposób na podkreślenie brwi i równoczesne rozświetlenie spojrzenia, które zapewni młodszy wygląd.
Dostępny w dwóch odcieniach: Soft Brown i Deep Brown
cena : 75 PLN
-High Impact Lip Colour SPF 15 oraz Butter Shine Lipstick. Doskonałym uzupełnieniem dla rozświetlonego spojrzenia będą pomadki marki Clinique:
High Impact Lip Colour SPF 15 w odcieniach Go Fig, 11 Peach Pop
Buttershine Lipstick w odcieniu 37 Pink a Boo
cena: 80 PLN

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)