Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

Kolekcje jesienne - Clarins Rouge Prodige

Share
Clarins kusi nas tej jesieni kolekcją, której natchnieniem i gwiazdą są idealne usta, umalowane nową, trwałą i komfortową szminką Rouge Prodige. Każda kobieta będzie nie tylko uwodzicielska, ale jej urok stanie się nie do odparcia. Kusząca, pewna siebie, radosna i pełna życia. Usta grają tu pierwsze skrzypce, przy idealnie gładkiej i naturalnej twarzy i oczach podkreślonych smoliście czarną kreską. Ten nieprzemijający, bardzo kobiecy makijaż, doda blasku każdej z nas i jest niezwykle prosty w wykonaniu.


- Rouge Prodige. Nowa, trwała pomadka zapewnia perfekcyjny kolor i blask. Niesamowita trwałość , promienny i intensywny kolor. Długotrwały, wzmocniony blask, który pozostaje na ustach długi czas, dzięki technologii High Fidlelity Peral. Miękkie, gładkie i pełne usta. Transparentne połączenie olejków roślinnych potęguje blask i przedłuża jego trwałość. Komfortowa, nie wysusza warg. Kusi jej zapach czerwonych owoców z nuta lukrecji na bazie wanilii. Eleganckie, złote opakowanie ma wygrawerowany liść Clarins. Dostępna w 24 odcieniach. Cena: 88 zł
- Palette Prodige Face & Blush Powder. Delikatny i komfortowy puder w kompakcie zapewniający nieskazitelną cerę i wyjątkowe rozświetlenie.
Cena:170 zł
-Instant Blush. Magiczny róż w kremie nadaje policzkom subtelny kolor.
Cena:98 zł
-Kohl Eye Pencil. Głęboka czerń, idealna do Smokey Eyes.
Cena:55 zł
- Wonder Perfect Mascara nadaje intensywną objętość, perfekcyjne podkręcenie i długość.
Cena: 105 zł
Jestem wielbicielką szminek i każda nowa pomadka to wielka pokusa. Idealna, żywa czerwień nowej pomadki Clarinsa to propozycja w sam raz dla mnie. Pomadka ma nietypową konsystencję, coś pomiędzy szminką, a błyszczykiem. Jest lekka, ale trwała. Ma śliczne opakowanie. Ten look jest idealnie w moim stylu. Jasna twarz, mocne usta i czarna kreska na oku. Nie da się zrobić nic źle, makijaż jest idealny na wyjście, a ze stonowaną pomadka na cały dzień.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)