Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

Co nowego - woda micelarna i tonik 3 Róże Nuxe

Share
Oto dobra wiadomość. Dwa bestselerowe produkty Nuxe w nowej, większej pojemności, aż 400 ml . Bo dobrego nigdy za wiele.

- Woda micelarna do demakijażu na bazie TRZECH RÓŻ. Do twarzy i oczu,dla każdego rodzaju skóry, także wrażliwej
Woda, która zmywa makijaż z twarzy i oczu jednym gestem, stworzona na bazie trzech róż, ekstraktu z zielonej herbaty i delikatnych mikrocząsteczek, tzw. miceli. Formuła bez alkoholu jest wyjątkowo łagodna, co czyni ją odpowiednią nawet dla osób noszących szkła kontaktowe. Bez parabenów i fenoksyetanolu. 90,47 % składników pochodzenia naturalnego. Odpowiednia dla osób noszących szkła konktaktowe.
Cena:79 zł

- Tonik do demakijażu na bazie TRZECH RÓŻ. Bez alkoholu,do twarzy i oczu, dla każdego rodzaju skóry, także wrażliwej. Odświeżająca formuła z trzema różami i wodami kwiatowymi ( z leszczyny, róż i rumianku) wzbogacona alantoiną. Dostarcza chwil radości podczas porannej i wieczornej toalety oraz w każdej chwili dnia jako przerwa na odświeżenie. Bez parabenów i fenoksyetanolu. 90,47 % składników pochodzenia naturalnego. Odpowiednia dla osób noszących szkła konktaktowe.
Cena:79 zł

To prawdziwe gwiazdy wśród kosmetyków do zmywania twarzy. Delikatne, skuteczne .Polecam, zwłaszcza w tej nowej, większej pojemności.
Do kupienia w aptekach.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)