Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

Włosy - Pharmaceris szampon przeciwłupieżowy H-Purin

Share
Jeśli borykacie się z problemem jakim jest łupież, to w Aptekach znajdziecie 2 ciekawe szampony do włosów z takim problemem. Pharmaceris H- Purin Specjalistyczny szampon przeciwłupieżowy do skóry łojotokowej Łupież Mokry i Pharmaceris H- Purin Specjalistyczny szampon przeciwłupieżowy do skóry łojotokowej Łupież suchy.


-Pharmaceris H- Purin Specjalistyczny szampon przeciwłupieżowy do skóry łojotokowej Łupież Mokry. Pielęgnacja skóry głowy u osób cierpiących na tzw. łupież mokry, łojotokowe zapalenie skóry, łuszczycę, świąd skóry. Może być stosowany w formie kuracji lub w profilaktyce przeciwłupieżowej. Specjalistyczna receptura oparta na połączeniu oleju tymiankowego i ekstraktu z wierzbiny, posiada silne właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne, regulując jednocześnie proces złuszczania się martwych komórek łojotokowej skóry głowy (wg 66% badanych*). Unikalne połączenie wyciągu z drzewa herbacianego i oleju Manuka działa przeciwzapalnie i wspomaga kurację przeciwłupieżową (wg 72% badanych*). Po zastosowaniu szamponu skóra głowy odzyskuje naturalną równowagę a włosy pozostają miękkie i łatwe do rozczesania.
Efekt: Zmniejsza łojotok skóry głowy, działa przeciwzapalnie i przeciwłupieżowo. Eliminuje swędzenie i zaczerwienienie skóry. Szampon przeciwdziała przetłuszczaniu się włosów - włosy pozostają lśniące i puszyste.


- Pharmaceris H- Purin Specjalistyczny szampon przeciwłupieżowy do skóry łojotokowej Łupież suchy. Pielęgnacja wrażliwej skóry głowy z objawami łupieżu suchego, swędzenia skóry, podrażnienia, łuszczenia się skóry. Może być stosowany w formie kuracji lub w profilaktyce przeciwłupieżowej. Specjalistyczna formuła zawierająca Piroctone Olamine efektywnie zwalcza objawy łupieżu u osób z wrażliwą skórą głowy. Działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie, oczyszcza skórę głowy eliminując łupież i swędzenie (wg 80% badanych*). Zawartość D-panthenolu działa łagodząco na podrażnioną i zaczerwienioną skórę (wg 75% badanych*), intensywnie wspierając kurację przeciwłupieżową. Skóra głowy odzyskuje naturalną równowagę a włosy pozostają miękkie i łatwe do rozczesania.
Efekt: Działa przeciwłupieżowo i przeciwzapalnie. Eliminuje swędzenie i zaczerwienie skóry. Szampon nie powoduje przetłuszczania się włosów - włosy pozostają lśniące i puszyste.Cena:25,9 250 ml

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)