Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Na własnej skórze - dezodorant Rexona Biorythm 24 h

Share

Dobry antyperspirant to jeden z kosmetyków używanych co dzień. Zwłaszcza latem walka z poceniem się jest na jednym z czołowych miejsc w pielęgnacji. Wilgotne ślady potu ma koszulce, nieświeży zapach i brak poczucia komfortu to rezultaty upału, stresu i wysiłku fizycznego które dotyczą każdej kobiety na codzień. Widziałam niedawno reklamę Rexony ze śliczną Małgosią Sochą, która jest twarzą ich kampanii.
Dzięki technologii zastosowanej w produktach Rexona , skóra może swobodnie oddychać. Procesy termoregulacji nie zostają zaburzone a naturalne składniki pielęgnują delikatne strefy pod pachami. Codzienne używanie antyperspirantu gwarantuje skuteczną i niezawodną ochronę przed poceniem nawet przez 48 godzin. I co bardzo ważne, produkty marki Rexona są łagodne dla skóry, gdyż nie zawierają alkoholu.
Szerokie portfolio antyperspirantów Rexona pozwala wybrać idealny dla niej wariant. Bogata oferta marki to 5 różnych linii: Basic, Crystal, Naturals, Skin Care, Fragrance, z których można wybrać najodpowiedniejszą dla siebie ochronę, dostosowana do trybu życia, potrzeb skóry, upodobań zapachowych. W zależności od indywidualnych potrzeb, można wybierać spośród trzech rodzajów aplikatorów: spray, sztyft i kulka.
Jedną z najpopularniejszych linii marki Rexona, zapewniającą niezawodną ochronę jest Rexona Basic. W jej skład wchodzą aż 4 różne warianty antyperspirantów. Produkty dostępne zarówno w formie sztyftu, kulki jak i areozolu:

Aloe Vera – to produkty idealne dla osób o bardzo wrażliwej i delikatnej skórze. Zapewniają niezawodną ochronę. Natomiast dzięki zawartości wyciągu z aloesu, działają na skórę łagodząco i pielęgnująco. (cena ok. 10zł)

Biorythm – współgra z rytmem naszego ciała, dostosowując się do aktualnych potrzeb. Aktywne składniki antyperspirantu kontrolują pocenie zapewniając skuteczną ochronę, a inteligentne mikrokapsułki uwalniają świeży zapach, dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujemy. (cena ok. 10 zł)
Oxygen – zapewnia skuteczną ochronę przed poceniem, lekki i przyjemny zapach oraz natychmiastowe uczucie chłodnej świeżości (cena ok. 10 zł)

Cotton - zawiera ekstrakt z bawełny, który znany jest ze swoich właściwości pochłaniania wilgoci, zapewnia doskonałą ochronę przed poceniem przez cały dzień (cena ok. 10 zł)

Ja ostatnio używam Rexona Basics Bioryth o delikatnym, świeżym lekko pudrowym, kwiatowym zapachu. Dawno nie miałam antyperspirantu w sprayu, ten sposób aplikacji znowu mi się podoba.
Dobrze się spisuje, a ostatni przeszedł poważną próbę przy tych koszmarnych upałach. Polecam.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)