Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

Co nowego - Podkład Bourjois Bio Detox .

Share
Bourjois Ma dla nas ciekawą propozycję. Podkład Bio Detox . Formuła podkładu to aż 98,8% składników naturalnych, potwierdzona przez „Ecocert”. Koryguje on niedoskonałości cery, działa jak detox: formuła wzbogacona jest w chlorofil o działaniu dotleniającym i usuwającym zanieczyszczenia. Kosmetyk oczyszcza skórę podczas każdej aplikacji. Płynny podkład daje świeży i naturalnie matowy rezultat makijażu , bez efektu maski. Cera jest dotleniona i oczyszczona z toksyn! Zawiera chlorofil, wody roślinne i pigmenty mineralne, które upiększają i pielęgnują na 2-ch poziomach: Działanie przeciw niedoskonałościom skóry – by ujednolicić cerę bez jej przeciążania, usunąć nieregularności i delikatnie matowić.Usuwanie zanieczyszczeń i zapobieganie powstawaniu wolnych rodników tak, aby cera była świeża, bardziej rozświetlona, a skóra dotleniona i wolna od toksyn. Dzięki połączeniu estrów pochodzenia naturalnego i beztłuszczowa formuła, nie powoduje podrażnień i pozwala skórze oddychać.
Składniki :roślinny chlorofil bio o właściwościach dotleniających, działa przeciw zanieczyszczeniom i oczyszcza skórę, woda z białej herbaty bio zwalcza wolne rodniki,woda z zielonych pędów pszenicy bogata w roślinne składniki odżywcze, witaminy i minerały, nawilża i odżywia komórki
skóry,ekstrakt z ziaren Meringa (peptydy)chroni komórki skóry, tworząc tarczę dla zanieczyszczeń. Uzdrawia skórę. Matujący puder ryżowy bogaty w naturalną krzemionkę, czysta oliwka jojoba o działaniu odżywczym, utrzymuje nawilżenie skóry i dba o jej elastyczność. Ma miły zapach o nutach owocowo-wodnych otula cerę akordami melona, jabłka i delikatnego jaśminu.
Wybierz odpowiedni kolor spośród 6 świeżych, świetlistych odcieni z naturalnymi refleksami.Nie trzeba wiedzieć, czy ma się cerę złocistą czy różową, teraz określamy kolor dzięki gradacji odcieni jasnych lub ciemnych, zgodnie z odcieniem karnacji i w zależności od oczekiwanych efektów.

Cera jasna

  • 52 Vanille


Cera naturalna

  • 53 Beige Clair

  • 54 Beige

  • 55 Beige fonce


Cera matowa

  • 56 Hale Clair

  • 57 Hale

Cena:44,99 zł


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)