Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Akcesoria - kosmetyczka Oriflame od Liselotte Watkins.

Share
Oto moja nowa, ulubiona kosmetyczka. Śliczna, prawda? To efekt współpracy firmy Oriflame i znanej szwedzkiej ilustratorki mody Liselotte Watkins. Projektantka wnosi swój kobiecy i zmysłowy styl do dodatków Oriflame.
Prace Liselotte zyskały uznanie wśród najbardziej prestiżowych magazynów mody takich jak Vogue, Elle, Glamour. Współpraca z renomowanymi domami mody tj. Sisley i Roberto Cavalli, sprawiła, że stała się jedną z najbardziej uznanych ilustratorów mody.
Każdy produkt z ekskluzywnej kolekcji Liselotte Watkins łączy w sobie kobiecość z delikatnym akcentem lata. Cechą charakterystyczną akcesoriów są, charakterystyczne dla projektantki, delikatne, czarne linie oraz różowe akcenty kolorystyczne. Kolekcja obejmuje kompakt z lusterkiem Liselotte Watkins – rawdziwy niezbędnik każdej fashionistki. Kosmetyczka Liselotte Watkins to idealne rozwiązanie by trzymać kosmetyki oraz przybory do makijażu razem i to w fenomenalnym opakowaniu. Natomiast Torba Liselotte Watkins to ozdobna torba na co dzień, która będzie znakomitym letnim dodatkiem dla każdej kobiety, dbającej o swój wygląd.
Cena: kosmetyczka: 34,9
Lusterko:19,90

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)