Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

W krainie zapachów - woda toaletowa Avon Ice Sheers

Share
Avon przedstawia idealną na upalne lato, nową kolekcję trzech zapachów. Wodę toaletową Ice Sheers Luscious, Wodę toaletową Ice Sheers Refreshing i Wodę toaletowa Ice Sheers Delicious. Tym lekkim, letnim zapachom towarzyszy gama kosmetyków do makijażu Color Trend, zainspirowanych orzeźwiającymi sorbetami. Zapach lakieru i balsamu do ust odpowiada nutom wody toaletowej.

- Woda toaletowa Ice Sheers Delicious stanowi wyrazistą i energetyczną kompozycję nut mrożonej jeżyny i grejpfruta, lekko oprószonej czarnym pieprzem. Całość tej kompozycji zapachowej wieńczy baza piżma i drewna sandałowego, otulonych akordami Mojito. Zalotny
i niesamowicie owocowy koktajl sprawi, że na twarzy zagości uśmiech. Elegancja i jednoczesna figlarność mieszanki wynika z połączenia nut owocowych, pieprzu, piżma i drewna sandałowego.

Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowa.
Nuta głowy: akord mrożonej jeżyny, grejpfrut
Nuta serca:akord mojito, czarny pieprz;
Nuta głębi: drewno sandałowe, piżmo.
Pojemność: 50 ml
Cena regularna: 40 zł
- Woda toaletowa Ice Sheers Luscious należy do kategorii kwiatowo-owocowej, otwiera się orzeźwiającym zapachem lemoniady i soczystych cytrusów, by po chwili rozkwitnąć bukietem lilii i kwiatu pomarańczy. Całość wieńczy beza cytrynowa, waniliowe piżmo oraz ambra. Składniki te tworzą niezapomnianą i unikalną kompozycję zapachową, która pozwala cieszyć się każdą chwilą dnia dzięki odświeżającej eksplozji soczystych doznań.
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowa.
Nuta głowy: akord musującej lemoniady, kryształy cukrów, soczyste cytrusy;
Nuta serca: żółta lilia, kwiat pomarańczy;
Nuta głębi:cytrynowa, waniliowe piżmo, ambra.
Pojemność: 50 ml cena;40 zł- Woda toaletowa Ice Sheers Refreshing należy do kategorii kwiatowo-owocowej. Na zapach składają się akordy mrożonej skórki gruszki i melona, zmieszane z sorbetem gruszkowym oraz wzmocnione wanilią i piżmem. Składniki te tworzą niezapomnianą i unikalną kompozycję zapachową. Woda zamknięta jest w butelce o intensywnie zielonej barwie, która działa energetyzująco.
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowa.

Nuta głowy: mrożona skórka gruszki, melon;
Nuta serca: sorbet gruszkowy, frezja;
Nuta głębi: wanilia, piżmo.
Pojemność: 50 ml cena;40 zł

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)