Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Na własnej skórze - woda termalna Avène

Share
Zdradzę wam mój sposób na upały. Zawsze mam w torebce wodę termalną. W zatłoczonym, rozgrzanym autobusie, w dusznym biurze, w pociągu który pod wpływem upału zamienia się w rozżarzone piekło, mam w torebce swoją wodę i spryskuję nią twarz, dekolt i ręce. Dzięki temu na chwilę czuję się lepiej. Zdarzało mi się nią myć brudne łapki dzieci ( barbarzyński sposób wykorzystywania takiego skarbu). Pryskałam nią na obolałe, spieczone na słońcu plecy, rozdrapane ślady po ukąszeniach komarów i wysypkę. Zawsze jest niezawodna. Sprawdziła się w górach i nad morzem, w mieście i w podróży, w domu, w biurze. Zawsze tak samo skuteczna.
Teraz obchodzi 20 urodziny. Można kupić ją w specjalnej urodzinowej edycji w białym pudełku, z pokrowcem i ozdobioną rysunkiem.

Woda termalna Avène jest bakteriologicznie czysta. Jest jedyną wodą termalną konfekcjonowaną bezpośrednio u źródła, w bloku sterylnym, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, gdzie stosuje się najnowocześniejsze technologie stosowane również przy produkcji leków. Doskonale pielęgnuje skórę wrażliwą i delikatną. Koi i łagodzi podrażnienia, sprawia, że skóra odzyskuje uczucie komfortu. Przyjemnie odświeża. Koi i łagodzi podrażnienia. Niezmienny i unikalny skład wody termalnej Avène sprawia, że ma ona właściwości kojące i przeciwdziałające podrażnieniom. Właściwości te zostały udowodnione w licznych badaniach naukowych. Woda termalna Avène to skuteczna substancja czynna, którą stosuje się z powodzeniem w Uzdrowisku Dermatologicznym w Avène w leczeniu chorób skóry.
Pielęgnacja podstawowa skóry wrażliwej, nadwrażliwej, alergicznej lub podrażnionej. Skóra stale podrażniona np. w przebiegu chorób:
- Atopowego zapalenia skóry, trądzika różowatego, również nadmiernie wysuszona, łuszcząca się, wrażliwa napromieniowanie UV (słoneczne i inne).
-Skóra okresowo podrażniona:
W wyniku oparzeń słonecznych, po zabiegach chirurgicznych, w czasie kuracji dermatologicznych, skóra z zaczerwienieniami, podrażnione spojówki.
Polecam
cena:

1 komentarze:

  1. Genialna !!!!!naj,naj,naj Jestem uzalezniona .....Szalona !!!!!Oskar dla Avene.

    OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)