Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Kosmetyki dla Panów - Proaktywny Antyperspirant Gillette

Share
Upały wszystkim dały się we znaki. Utrzymanie ładnego i czystego zapachu ciała jest teraz trudniejsze niż zwykle. To dobra pora by zastąpić zwykły dezodorant antyperspirantem. Gillette ma nową propozycję dla mężczyzn.
Po pięciu latach prac badawczych i rozwojowych powstał proaktywny antyperspirant Gillette z Systemem Potrójnej Ochorny, który eliminuje nieprzyjemny zapach, powstający podczas fizycznego i emocjonalnego pocenia, dzięki wykorzystaniu trójwarstwowej ochrony przed nieprzyjemnym zapachem. Antyperspirant ten wykorzystuje zaawansowaną Beta-cyklodekstrynę (BCD), technologię mikrokapsułek zapobiegających nieprzyjemnemu zapachowi, zaprojektowanych tak, by aktywować się i reaktywować w harmonii z reakcjami twojego ciała, zapobiegając powstawaniu wilgoci i eliminując nieprzyjemne zapachy, aby zapewnić wyjątkową ochronę wtedy, kiedy najbardziej jej potrzebujesz.
Tradycyjne dezodoranty nie zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, zamiast tego maskuje go zapachem kosmetyku. Zwykłe antyperspiranty zatykają pory na powierzchni skóry, aby zminimalizować wydzielania wilgoci, co pomaga zapobiegać tworzeniu się nieprzyjemnych zapachów. Są one najbardziej efektywne przeciwko wilgoci wytwarzanej przez gruczoły ekrynowe na powierzchni skóry. Proaktywny Antyperspirant Gillette blokuje pory na powierzchni skóry, powstrzymując wydzielanie wilgoci przez gruczoły ekrynowe, ale zapobiega aktywności położonych głębiej gruczołów apokrynowych, reagując na pojawienie się potu bogatego w składniki odżywcze dla bakterii, otaczając i zamykając molekuły nieprzyjemnego zapachu dzięki wykorzystaniu technologii mikrokapsułek, co zapewnia długotrwałą świeżość. Proaktywny antyperspirant Gillette z Systemem Potrójnej Ochrony zawiera zaawansowaną technologię BCD, czyli technologię mikrokapsułek zapobiegających nieprzyjemnemu zapachowi, która pozwala wyeliminować nieprzyjemny zapach potu.
Przez cały dzień proaktywne molekuły BCD absorbują nieprzyjemny zapach, zamykając go i sprawiając, że staje się nieaktywny. Proces trwa przez cały czas, aktywując się i reaktywując za
każdym razem, gdy zaczynasz się pocić, by uwięzić nieprzyjemny zapach – a nie tylko go zamaskować – i zapewnić najlepszą ochronę Gillette przez cały dzień.
Proaktywny Antyperspirant Gillette jest dostępny w czterech wersjach sprayu:
Power Rush - zastrzyk energii
Storm Force - naturalna pewność siebie
Arctic Ice - powiew arktycznego chłodu
Cool Wale - falę orzeźwienia

Cena:10,9 zł

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)