Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

, ,

Akcesoria - Pędzle Sephora So Iconic

Share
Pędzle od zawsze zajmują szczególne miejsce wśród akcesoriów Sephora. Ich kolekcja jest kompletna a wysoka jakość, idąca w parze z nowoczesnym designem, zadowoli każdego fana makijażu! Pędzle Sephora to innowacyjność w połączeniu z praktycznością dla każdego z nas! Kolekcja pędzli Sephora powiększy się o nową linię, której nazwa ICONIC, w pełni odzwierciedla charakter nowych akcesoriów: jeszcze piękniejsze, jeszcze bardziej stylowe a jednocześnie tak wyważone.

Nowa linia pędzli Sephora – techniczna, praktyczna i piękna, powstała z inspiracji precyzją profesjonalnego podejścia oraz sprytnego designu, który bawi się zasadami sztuki makijażu. Pozycja ręki odgrywa znaczącą rolę podczas wykonywania makijażu. Dlatego projektując nową kolekcję pędzli, wyeliminowano wszystkie bezużyteczne elementy, pozostawiając jedynie minimum niezbędne dla uzyskania perfekcyjnego efektu. Te lekkie pędzle o wydłużonym, idealnie opływowym kształcie, mogą być trzymane w dowolnej pozycji, zapewniając pełną swobodę aplikacji makijażu. Chcąc uzyskać pełną precyzję i pokrycie koloru, trzymaj pędzel u nasady trzonka, a dla uzyskania lekkiego rezultatu za jego końcówkę.

Każdy pędzel został zaprojektowany tak, aby spełniać konkretną funkcję i gwarantować idealną aplikację. Syntetyczne i naturalne włosie jest przystosowane do różnych tekstur produktów do makijażu i gwarantuje perfekcyjny efekt.
Kształt i gęstość włosia zostały obliczone tak, aby zapewnić optymalną intensywność koloru. Aluminiowy pierścień jest odporny na uderzenia i wodoodporny, co zapewnia wygodne i łatwe jego czyszczenie.

Pędzel do korektora – 75,00 pln. Syntetyczny pędzel do podkładu – 95,00 zł.
Pędzel niezbędny do równomiernej aplikacji podkładu.
Pędzel dyfuzor – 95,00 pln
. Dzięki mieszance włosia syntetycznego i naturalnego, pędzel dyfuzor jest idealny do nakładania wszystkich kosmetyków o tłustej konsystencji. Nakładaj produkt okrężnymi ruchami.
Pędzel wachlarz – 75,00 pln. Wygodny wachlarz, którym usuniesz obsypujący się cień do powiek oraz podkreślisz kontur twarzy: kości policzkowe i brodę.
Naturalny pędzel do podkładu – 95,00 Naturalne włosie jest idealne do nakładania podkładu, jeżeli pragniesz uniknąć “efektu maski”.
Pędzel do pudru okrągły – 159,00 pln. Tym szerokim i ultra-miękkim pędzlem, delikatnie nałożysz mgiełkę pudru i skutecznie zmatowisz cerę.
Pędzel do różu ścięty – 95,00 pln


Grzebyczek do rzęs i brwi – 55,00 pln. Ten podwójny aplikator jest idealny do poskromienia brwi i zapobiegania sklejaniu się rzęs, po nałożeniu maskary.Pędzelek ścięty do eyelinera – 55,00 pln. Zaskakująca precyzja: zaledwie jedno pociągnięcie i efekt “sarnich oczu” gotowy!
Pędzelek do załamania powieki – 65,00 pln. Wydłużony i ostro zakończony kształt pędzelka, sprawia, że jest on idealny do nakładania ciemnego cienia na załamanie powieki a tym samym do podkreślania oka.

Pędzelek do nakładania cieni w kremie – 65,00 pln.Zapewnia naturalny lub bardziej wyrafinowany efekt makijażu. Jest idealny do podkreślania oka przy użyciu kremowych cieni do powiek.
Pędzelek do cieniowania powieki . Idealny pędzel dla każdej pani, która pragnie uwodzić!
Pędzelek do mieszania i aplikacji cieni – 55,00 pln. Na całość pędzla nałóż jasny cień, a następnie na sam jego czubek - ciemny cień. Dzięki temu pędzlowi w zaledwie kilka sekund wykonasz efektowny makijaż oka!
Średni naturalny pędzelek do nakładania cieni w pudrze. Zapewnia naturalny lub bardziej wyrafinowany efekt makijażu. Jest idealny do podkreślania oka przy użyciu pudrowych cieni do powiek.


Łatwo zapamiętać podział pędzli :powieki pokochają zielonkawy błękit “petrol blue”, twarz – fuksję, a brwi tajemniczy fiolet.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)