Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

W krainie zapachów - Alabaster Banana Republic

Share
Alabaster to pierwszy zapach Banana Republic który wam pokazuję. Bardzo mi się spodobał. Jest niezwykły i urzekający począwszy od opakowania, a na flakonie kończąc. Trwały, pięknie rozwija się na skórze. Ma w sobie coś przykuwającego uwagę.
Firma Banana Republic została założona przez parę zapalonych podróżników, którzy z egzotycznych zakątków świata przywozili ciekawe ubrania. W 1978 roku otworzyli pierwszy sklep w Mill Valley (Kalifornia).
Kolekcja Discover, została zainspirowana radością odkrywania nowego. Każdy z zapachów można opisać jako naturalny i wysmakowany, a ich nazwy odwołują się do świata zmysłów.
Cylindryczne pudełko w ciepłym brązowym kolorze zostało w całości wykonane z drewna. Wybór tego naturalnego surowca został podyktowany jego autentycznym wielowarstwowym pięknem i kojarzącą się z nim tajemnicą: skrzynią skarbów, ukrytym schowkiem na kosztowności. Pudełko, na którym wytłoczona jest nazwa zapachu, odsłania niezwykły flakon. Przezroczysta buteleczka w kształcie kropli, kobieco zaokrąglona, to współczesna wariacja na temat antycznych flakonów z perfumami. Minerał alabaster ma charakterystyczną białą barwę, jego nazwa może pochodzić od staroegipskiego alabaste (rydwan bogini Bast). Pompka w środku flakonu znika po pierwszym użyciu: iluzja osiągnięta dzięki technologicznym nowinkom w dziedzinie refrakcji światła. Na obrzeżach opakowania umieszczono barwny pasek w dominującym kolorze danego zapachu

Ten nowoczesny zapach skomponowany przez Honorine Blanc z Firmenich to prawdziwy bukiet kobiecości, a jego główne nuty to kwiat lotosu, dzika róża i piżmo.

Nuta głowy: kwiat lotosu, kwiat pomarańczy i płatki gardenii
Nuta serca: dzika róża, kapryfolium i tuberoza
Nuta bazy: piżmo, drzewo cedrowe i biały bursztyn

Woda perfumowana cena: 20 ml – 145zł, 50 ml – 265zł, 100 ml – 335zł

Do kupienia w Perfumeriach Douglas.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)