Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Na własnej skórze - Oczyszczający żel do skóry tłustej i wrażliwej Effaclar La Roche-Posay

Share
La Roche-Posay przygotowało nową formułę swojego żelu do mycia twarzy Effaclar. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom myjącym do skóry wrażliwej, żel Oczyszczający żel do skóry tłustej i wrażliwej Effaclar La Roche-Posay łagodnie ją oczyszcza. Preparat zawiera wodę termalną z La Roche Posay, nie zawiera mydła, barwników, alkoholu ani parabenów. Działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie. Zmniejsza łojotok i ułatwia eliminację łoju. Pozostawia skórę czystą i nadaje uczucie komfortu.
Wskazany do codziennej toalety skóry tłustej, ze skłonnością do powstawania trądziku i/lub podrażnionej środkami wysuszającymi. Nowa receptura oparta na LHA (Lipohydroksykwas), pierwszą substancję o działaniu mikro złuszczającym, która wnikając równomiernie w warstwy skóry, pozwala na precyzyjne, ściśle ukierunkowane mikro złuszczanie bez ryzyka podrażnień. Łagodnie eliminuje zabrudzenia. Poprawia stan naskórka i dzięki działaniu soli cynku z glucasilem ułatwia usunięcie nadmiaru łoju. Zawarta w żelu woda termalna z La Roche-Posay (pH 5,5) koi i łagodzi podrażnienia.

Żel trzeba spienić w zwilżonych dłoniach, potem umyć twarz. Myje delikatnie i twarz jest po nim gładka i dokładnie oczyszczona. Świetnie radzi sobie z cerą tłustą i przetłuszczającą się. Ładnie pachnie. Jest duży 200 ml i wydajny.
Cena: ok 27 zł

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)