Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - róż Bourjois Sculpting Duo Effet Blush

Share
Bourjois jest słynna z powodu swoich wypiekanych róży. Teraz ma dla nas nową, kuszącą propozycję. Twarz jest pełna ekspresji , w szczególności policzki, które nadają jej naturalną strukturę i kształt. Aby uwydatnić te miejsca i pokazać kontrast pomiędzy cieniem i światłem w najlepszym wydaniu, Bourjois przedstawia najnowszy, innowacyjny róż do policzków Sculpting Duo Effet Blush dwa dopełniające się odcienie aby podkreślić rysy i rozświetlić cerę. Perfekcyjnie wyrzeźbione rysy dzięki duetowi matowego i ultra –perłowego odcienia różu. Kształtne, podkreślone i wyrzeźbione rysy twarzy.
Matowy odcień różu zawiera pigmenty , które pozwalają idealnie podkreślić rysy i wyrzeźbić owal twarzy. Nałożony w zagłębienia policzków pozwoli na nowo wymodelować kontur. Ultra perłowy odcień stosuj na kości policzkowe. Zawiera lśniące mikrocząsteczki, które przyciągają i zatrzymują światło na skórze dodając jej blasku i perfekcyjnego wykończenia makijażu.
Idealna aplikacja dzięki naturalnym pudrom mineralnym. Róż ślizga się po skórze , zapewniając perfekcyjne przenikanie się obu odcieni .Przebadany dermatologicznie i hypoalergiczny. Formuła nie wysuszająca skóry daje efekt naturalnej, zdrowej cery. Dodatkową zaletą jest piękne opakowanie z dużym lusterkiem i pędzlem. Sculpting Duo Effet Blush ma zapach owoców i kwiatów granatu wzbogacony nutami drzewnymi i piżma.
Cena:49 zł

Kolory:
01 Fair Pink Skin Tone
02 Fair Golden Skin Tone
03 Medium Pink Skin Tone
04 Medium Golden Skin Tone
05 Warm Pink Skin Tone
06 Dark Warm Pink Skin Tone

Produkty dostępne tylko w Perfumeriach Douglas.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)