Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - organiczne kosmetyki Phenome

Share
Błąkając się po Złotych Tarasach natknęłam się na nowy sklep z kosmetykami. Jasne, proste wnętrze przyciągneło mnie natychmiast jak magnes. Nowa marka zawsze jest mile widziana. A zwłaszcza taka.
Phenome to nowa marka organicznych kosmetyków pielęgnacyjnych i pierwsza w Polsce sieć sklepów, oferująca w swoich salonach wyłącznie bezpieczne kosmetyki oparte na naturalnych surowcach. Produkty te są obecnie dostępne w trzech firmowych sklepach Phenome - w warszawskich Złotych Tarasach, Blue City i Malcie. Sklepy zapewniają klientom wyjątkowy komfort – można w nich dokładnie poznać i przetestować wszystkie produkty siedząc wygodnie przy specjalnym testing-barze.
Organiczne składniki w kosmetykach Phenome pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych, gdzie nie stosuje się sztucznych nawozów, fungicydów, herbicydów ani pestycydów. Rośliny dojrzewają w naturalnych warunkach, bez pośpiechu, nabierając życiodajnej mocy. Formuły Phenome powstają na bazie ekologicznych wód roślinnych, bez użycia zwykłej wody, co jest źródłem ich wyjątkowej skuteczności.
Produkty Phenome nie zawierają szkodliwych chemikaliów, często obecnych w konwencjonalnych kosmetykach. Na opakowaniach znajdują się dokładne informacje, jakich syntetycznych środków, nieobojętnych dla organizmu człowieka, nie używa się do ich produkcji.
Opakowania kosmetyków zaprojektowane są z myślą o możliwości ich przetworzenia i wtórnego wykorzystania. Kartonowe pudełka pochodzą w 80% z makulatury, a w 20% z ekologicznej celulozy. Butelki PET powstają w 100% z przetworzonego wtórnie tworzywa (PCR – Post Consumer Recycling), a szklane słoiczki i butelki, jak i aluminiowe tuby idealnie nadają się do recyclingu.
Produkcja kosmetyków Phenome odbywa się w zgodzie z najwyższymi standardami farmaceutycznymi oraz poszanowaniem zasobów środowiska naturalnego. Łączą one w sobie dwie wartości: są naturalne, czyli bezpieczne dla skóry i środowiska oraz zaawansowane naukowo – czyli skuteczne.
W ofercie Phenome znajdują się kosmetyki zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn: serie pielęgnacyjne do twarzy i ciała oraz kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Stworzono również specjalną linię bezpiecznych kosmetyków dla dzieci, mam oraz kobiet w ciąży.

Mój pierwszy kosmetyk Phenome to Regenerujące masło do ciała z linii Milky Almond. To regenerujące, aksamitne masło o niezwykle bogatej konsystencji idealnie pielęgnuje skórę suchą i bardzo suchą. Opracowana na bazie ekologicznych wód roślinnych oraz naturalnych ekstreaktów i organicznych olejków, doskonale nawilża i natłuszcza skórę. Zawiera wodę migdałową, olej ze słodkich migdałów, masło shea, miód, wyciągi z soi i kwiatów irysa .
Jest w ładnej tubce, łatwo się rozsmarowuje i natychmiast wchłania. Pięknie pachnie migdałowo i cytrynową. Ratunek dla przesuszonej skóry. Nie zawiera parabenów, SLS, SLES, PEG, Silikonu, Lanoliny, syntetycznych aromatów. Skład naprawdę robi wrażenie.Polecam.
Cena: tuba 50 ml 49 zł, 200 ml słoik 147 zł
www.phenome.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)