Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

W krainie zapachów - Today Tomorrow Always Diamond Avon

Share
Diamenty są podobno wieczne, tak jak prawdziwa miłość, zaklęta w zaręczynowym pierścionku ze lśniącym kamieniem. Jeśli dodamy do tego piękną, kobiecą i utalentowaną Salmę Hayek to otrzymamy interesującą propozycję od Avonu.
Avon przedstawia nową Wodę perfumowaną Today Tomorrow Always Diamond - promienny zapach, który niesie słodką obietnicę wiecznej miłości i radosne oczekiwanie na chwile, które nadejdą. Inspiracją do stworzenia tego fascynującego zapachu było dla perfumiarza Laurenta Le Guernec wspomnienie ślubu, które na myśl przywodzi niebiański zapach ślubnych bukietów.
Today Tomorrow Always Diamond zniewala roziskrzonym bukietem pełnym hiacyntów
i kwiatów pomarańczy. Woda okraszona została zniewalającym aromatem narcyzu splecionego z domieszką uwodzicielskiej orchidei i intrygującym piżmem. Jego zachwycająca kremowa woń tworzy poczucie całkowitego spokoju. Delikatne, białe kwiaty hojnie emitują zmysłowy i magiczny zapach. Całość tej wykwintnej zapachowej uczty wieńczy esencja z drzewa różanego, w inspirującej nucie bazy.
Prezentowany przez Salme Hayek zapach to czysta kwiatowa rozkosz. Wytworny kryształowy flakon, opleciony delikatnymi tłoczeniami w kształcie gustownych diamencików w idealny sposób podkreśla szlachetność i elegancję prezentowanych perfum.

Nuta głowy: Kwiat pomarańczy, stefanotis, hiacynt

Nuta serca: Cantedeskia, narcyz, orchidea


Nuta bazy: Wetiwer, piżmo, drzewo różane

Cena : 80,00 zł Pojemność: 30 ml

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)