Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - Yves Rocher Roślinna pielęgnacja.

Share
Te ładne opakowania, które widzicie obok to nowa gama produktów do pielęgnacji ciała Yves Rocher, która powstała dzięki Ogrodowi Botanicznemu w La Gacilly– miejscu poznawania roślin. Został założony w 1977 roku i należy do JBF - Jardins Botaniques de France et pays francophones (Ogrody Botaniczne Francji i krajów frankofońskich) oraz do BGCI - Botanical Garden Conservation International.
Ten ogród jest dla marki Yves Rocher symbolem wiedzy o roślinach i szacunku dla bioróżnorodności.
To prawdziwy rezerwat roślin, który zawiera 1 100 gatunków przydatnych człowiekowi i wzbogacany jest rokrocznie o nowe odmiany roślin dopiero co odkryte lub odkryte ponownie.
Aktywna botanika w służbie kosmetykom, to 9 produktów do pielęgnacji ciała, to 1 roślina na każde twoje pragnienie.

Roślinne składniki: łupina pestki moreli z basenu morza Śródziemnego o właściwościach peelingujących, sok z agawy pochodzącej z upraw biologicznych o właściwościach nawilżających, ziarno migdała z Hiszpanii z upraw biologicznycho właściwościach odżywczych, kwiat Tiare z polinezjiio właściwościach upiększających, korzeń tarczycy z Chin owłaściwościach opóźniających
odrastanie włosków, korzeń ziarnopłonu z Francjii poprawiający krążenie, wakrotka azjatycka z Madagaskaru ujędrniająca. To zbiór roślin o niezwykłej mocy dla efektu nowej skóry.

- Peeling Roślinny.
Składniki pochodzenia roślinnego: puder z pestki moreli, sok z agawy, puder z pestki migdała i olej z sezamu z upraw biologicznych, olejek eteryczny z saro, mangiferyna z Madagaskaru.
Skóra jest delikatniejsza: 100%*
Tubka 150 ml – 34 zł

- Mleczko nawilżające do skóry normalnej i suchej.
Składniki pochodzenia roślinnego: sok z agawy i olej z sezamu z upraw biologicznych, guma konjak, mangiferyna z Madagaskaru. Doskonały efekt nawilżenia: + 84%*
Butelka 200 ml – 29 zł

- Mleczko nawilżająco-odżywcze do skóry suchej.
Składniki pochodzenia roślinnego: olejek z migdała, sok z agawy i olej z sezamu z upraw biologicznych, mangiferyna z Madagaskaru. Uczucie ściągniętej skóry znika: 96%*
Butelka 200 ml – 29 zł

- Nawilżający balsam brązująco-ujędrniający.
Składniki pochodzenia roślinnego: wyciąg z kwiatu tiare, wąkrotka azjatycka z Madagaskaru, sok z agawy i olej z sezamu z upraw biologicznych, mangiferyna z Madagaskaru.
Skóra jest delikatnie opalona: 89%*
Butelka 200 ml – 39 zł
- Mleczko nawilżające, opóźniające odrastanie włosków.
Efekt jedwabiście gładkiej skóry. Składniki pochodzenia roślinnego: korzeń tarczycy, sok z agawy i olej z sezamu z upraw biologicznych, mangiferyna z Madagaskaru
Odrastanie włosków spowolnione: 67%*
Uczucie szczypania po depilacji ukojone: 81%*
Butelka 200 ml – 49 zł

- Mleczko nawilżająco- ujędrniające 2w1.
Apetyczny zapach. Skuteczność w ujędrnianiu udowodniona naukowo.
Składniki pochodzenia roślinnego: wąkrotka azjatycka z Madagaskaru, sok z agawy
i olej z sezamu z upraw biologicznych, mangiferyna z Madagaskaru.
Butelka 200 ml – 37 zł
- Mleczko ujędrniająco- napinające do biustu.
Pozostawia satynową powłokę. Składniki pochodzenia roślinnego: wąkrotka azjatycka z Madagaskaru, sok z agawy i olej z sezamu z upraw biologicznych, mangiferyna z Madagaskaru.
Widocznie piękniejszy dekolt: 78%*
Flakon z pompką 100 ml – 89 zł

-Balsam intensywnie ujędrniający. Stosuj balsam ujędrniający co najmniej przez miesiąc, wmasowując go 2 razy dziennie w całe ciało lub w partie ciała, które tego potrzebują.
Po miesiącu, skóra jest jędrniejsza, mocniejsza, a kontur sylwetki wyraźnie poprawiony.
Składniki pochodzenia roślinnego: wąkrota azjatycka z Madagaskaru, olej z sezamu z upraw biologicznych, wosk kandelila, masło karite, wyciąg z soi, mangiferyna z Madagaskaru.
Efekt liftingu skóry: 78%* Ciało jest widocznie jędrniejsze: 74%*
Słoik 150 ml – 69 złi

- SOS żel do ciężałych nóg. Stosuj profilaktycznie lub gdy pojawią się pierwsze oznaki zmęczenia. Nie stosować u dzieci i kobiet w ciąży.
.Składniki pochodzenia roślinnego: ziarnopłon, kasztan indyjski i olej z sezamu z upraw biologicznych, kamfora, mentol, mangiferyna z Madagaskaru.
Natychmiastowa ulga dla nóg: 100%* Efekt „lodowy”: 96%*
Butelka 200 ml – 59 zł
Wszystkie kosmetyki testowany pod kontrolą dermatologiczną.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)