Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

Co nowego - Slim Plus +

Share
Sephora ma propozycję dla tych znas, które toczą nieustającą walkę o piękne, jędrne i smukłe ciało. Nowa linia produktów Slim plus +.
Slim plus+ to innowacyjny koncept, który poprzez lipo-eliminację organiczną, przetwarza nagromadzoną tkankę tłuszczową na energię. Skuteczność kosmetyku opiera się na niezwykłym koktajlu aktywnych składników i efektywnej technice jego aplikacji. Rewelacyjny masażer, w który wyposażony jest produkt, służy do wykonywania zabiegu na wybrane partie ciała. Następnie nakłada się krem, wmasowując go ręcznie, do całkowitego wchłonięcia.

- Slim plus+ brzuch. Produkt pielęgnacyjny w żelu - przeciwdziała gromadzeniu się tkanki tłuszczowej w obszarze brzucha, pobudza mikrokrążenie i uwalnia energię witalną.
Aktywna Kofeina, pochodzenia roślinnego o właściwościach lipolitycznych - efekt podobny do zabiegów ultradźwiękami ; działa bezpośrednio na zmniejszenie objętości adipocytów, stymuluje lipolizę, zwiększając zachodzącą w adipocytach syntezę, kluczowej dla procesu usuwania nagromadzonych tłuszczy, molekuły – AMPc (cyklicznego adenozynomonofosforanu), reguluje aktywność enzymu fosfodiesterazy, wzmacnia i ujędrnia skórę.
Kompleks kwasu laurynowego – prolina : hamuje dostęp WKT (wolnych kwasów tłuszczowych) do adipocytów, przyspiesza uwalnianie tłuszczy i przetwarza je na energię, wykorzystywaną następnie przy pracy mięśni i w procesach metabolicznych.
Ekstrakt z Kasztanowca indyjskiego : bogaty w taninę i bioflawonoidy - obkurcza i zwęża naczynia krwionośne oraz wzmacnia komórki skóry.
Cena:155 zł 100 ml

- Slim plus+ pośladki & uda : Produkt pielęgnacyjny na bazie ekstraktów roślinnych i zaawansowanych technologicznie składników aktywnych – których rolą jest przywrócenie smukłości sylwetce. Koktajl z naturalnych i zaawansowanych technologicznie składników aktywnych :Aktywna Kofeina pochodzenia roślinnego - efekt podobny do zabiegów ultradźwiękami ; bezpośrednio redukuje objętość adipocytów, stymuluje lipolizę, zwiększając zachodzącą w adipocytach syntezę kluczowej dla procesu usuwania nagromadzonych tłuszczy, molekuły – AMPc (cyklicznego adenozynomonofosforanu), reguluje aktywność enzymu fosfodiesterazy, wzmacnia i ujędrnia skórę. Kompleks kwasu laurynowego – prolina : hamuje dostęp WKT (wolnych kwasów tłuszczowych) do adipocytów, przyspiesza uwalnianie tłuszczy i przetwarza je na energię, wykorzystywaną następnie przy pracy mięśni i w procesach metabolicznych.
Tonecare : już przy pierwszej aplikacji nawilża i widocznie łagodzi skórę.
Cena:15 zł 100 ml

-Abdos plus+. Innowacja GREENFIELDS , zainspirowana metodami stosowanymi w chirurgii estetycznej – Lipo-eliminacja organiczna – stanowi kosmetyczne uzupełnienie pasywnej gimnastyki. Dzięki tej rewolucyjnej metodzie zmniejszysz obwód w pasie, bez bolesnych i żmudnych ćwiczeń !

Działanie :
1. Talia + rzeźbienie – Zmniejszenie obwodu w talii.
2. Brzuch + jędrność – Eliminacja tłuszczy.
3. Drenaż mięśni i spalanie tkanki tłuszczowej.
4. + Energia – Wzrost dostępnej energii (ATP), wykorzystywanej w procesach metabolicznych.

Koktajl z naturalnych i zaawansowanych technologicznie składników aktywnych :
Aktywna Kofeina pochodzenia roślinnego - efekt podobny do zabiegów ultradźwiękami ; bezpośrednio redukuje objętość adipocytów, stymuluje lipolizę, zwiększając zachodzącą w adipocytach syntezę kluczowej dla procesu usuwania nagromadzonych tłuszczy, molekuły – AMPc (cyklicznego adenozynomonofosforanu), reguluje aktywność enzymu fosfodiesterazy, wzmacnia i ujędrnia skórę.
Kompleks kwasu laurynowego – prolina : hamuje dostęp WKT (wolnych kwasów tłuszczowych) do adipocytów, przyspiesza uwalnianie tłuszczy i przetwarza je na energię, wykorzystywaną następnie przy pracy mięśni i w procesach metabolicznych.
Ekstrakt z Kasztanowca indyjskiego : bogaty w taninę i bioflawonoidy - obkurcza i zwęża naczynia krwionośne oraz wzmacnia komórki
Do kupienia w Perfumeriach Sephora.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)