Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

W krainie zapachów - Kate Moss Wild Meadow

Share
Czy macie tak, że zapachy przywołują wspomnienia ukochanych miejsc? Ja mam. I chciałabym móc zamknąć takie wspomnienie w ładnym flakoniku. No cóż, Kate Moss właśnie to zrobiła. Jej nowy zapach Wild Meadow został zainspirowany podróżami Kate Moss i jest pierwszym, z nowej limitowanej linii zapachowej. Każdy następny będzie inspirowany innym kontynentem, obrazem i kolorem, które zachwyciły wyobraźnię Kate Moss. Perfumy będą tworzone na bazie zmysłowego bukietu z wielu kwiatowych nut, tak, aby przywoływać konkretne emocje i atmosferę danego miejsca. Dzięki temu pomysłowi, z każdym nowym zapachem, wprowadzanym raz do roku, będzie można stworzyć kolekcję perfum od Kate Moss, odpowiednich na każdą okazję, dobranych do nastroju, a nawet miejsca pobytu.
Wild Meadow zawiera w sobie spokój poranka w Cotswolds, regionu w Anglii, który zajmuje szczególne miejsce w sercu Kate . Modelka tak mówi o tym miejscu: “Zapierający dech w piersiach krajobraz oraz łagodne tempo życia Cotswold, sprawiają, że jest jednym z moich ulubionych miejsc w Anglii. Kiedy tam jestem, czuje się zrelaksowana i odprężona duchowo – każdy dzień jest świeży i inny. W zapachu chciałam uchwycić czysty sens radości... tak, by móc wracać do niego gdziekolwiek jestem”
Te urokliwe perfumy otulają spokojem i ciszą, a jednocześnie są jak spacer przez dzikie łąki... orzeźwiają i pobudzają zmysły. Są lekką, bardzo kobiecą wonią, urzekającą mieszanką delikatnych kwiatowych nut oraz subtelnych cytrusów. Zapach otwiera bergamotka i różowy grejpfrut, połączone z łagodną brzoskwinią. W nucie serca odnajdziemy bukiet eleganckiej róży, magnolii i słodki wiciokrzew - przywołujący na myśl angielski ogród. Nuty bazowe to zmysłowy
i wyrafinowany benzoin oraz bursztyn, z dodatkiem drzewa jabłoni.

Cena: 59 zł 30ml

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)