Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - Super Aqua Hands Guerlain Krem do pielęgnacji skóry dłoni, przeciwdziałający starzeniu się z SPF 15

Share
Super Aqua Hands Guerlain Krem do pielęgnacji skóry dłoni, przeciwdziałający starzeniu się z SPF 15
Krem o tak imponującym działaniu jest niezbędnym kosmetykiem przez cały rok. Super Aqua Hands nie tylko wygładza i upiększa skórę dłoni, ale jest także niezwykle skuteczny w pielęgnacji bardzo przesuszonej skóry. Jego formuła oferuje całą moc nawilżającą i gwarantuje skuteczną ochronę dzięki SPF15. Dłonie wyglądają młodo i odczuwają komfort. Natychmiast po aplikacji skóra jest wygładzona i utrzymuje wysoki poziom nawilżenia przez 6 godzin . Zanikają na jej powierzchni drobne linie spowodowane odwodnieniem . Skóra dłoni staje się gładka i elastyczna i pięknie pachnie subtelną wonią róży.
Kompleks kwiatu róży pustynnej działa niczym tarcza ochronna - wzmacnia właściwości obronne skory. Poziom nawilżenia wyraźnie się podnosi i wspomaga odporność komórek na proces starzenia i agresję czynników środowiska zewnętrznego. Składniki aktywnie rozświetlające (lukrecja) uzupełniają wygładzające działanie kompleksu z kwiatu róży pustynnej
,a
filtr SPF15 zapobiega plamom pigmentacyjnym i wiotczeniu skóry
Lekka, ale odżywcza konsystencja kremu czyni skórę dłoni aksamitną i gładką. Składniki żelujące sprawiają, że krem gładko sunie po powierzchni skóry i natychmiast w nią wnika.
Cena:321 zł

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)