Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - Sumptuous Bold Volume™ Waterproof Mascara Estee Lauder

Share
Nowa Sumptuous Bold Volume™ Waterproof Mascara to wyjątkowo wyrazisty, bezgranicznie wodoodporny i długotrwały tusz do rzęs, który wyraźnie je unosi, powiększa ich objętość i zalotnie podkręca, a to wszystko bez żadnego łamania, kruszenia czy zlepiania!
Sekretem nowej formuły jest wykorzystanie żywic, zaawansowanego technologicznie kompleksu polimerowego i nowatorskiego połączenia substancji formujących w przełomowym, wodoodpornym tuszu do rzęs. Sumptuous Bold Volume™ Waterproof Mascara od Estēe Lauder sprawi, że rzęsy będą wyglądały na pełne, grube, podkręcone, miękkie i prawdziwie wodoodporne – a wszystko to jednocześnie!
Ekskluzywne składniki nowej formuły, połączono z innymi lekkimi, aczkolwiek znacznie zwiększającymi objętość substancjami, takimi jak glinka kaolinowa, i zawieszono w dwufazowym mechanizmie żelującym, by uzyskać zadziwiającą objętość i podniesienie bez dodatkowego obciążania rzęs. Nawet rzadkie rzęsy można teraz unieść i przeobrazić w rzęsy długie i bujne, z efektem lekkości i zalotnego podkręcenia. Dodatkowo specjalnie przetwarzany czarny pigment podkreśla kolor rzęs, sprawiając, że wyglądają one na jeszcze grubsze. Kolejną korzyścią jest zawarta w formule wyjątkowa warstwa ochronna: bezbarwna i odporna na wodę, olejki i powstawanie smug. Ta unikalna ochrona owija szczelnie rzęsy, tworząc zewnętrzną powłokę uniemożliwiając kontakt sebum wydzielanego przez skórę z właściwym tuszem, co zwykle powoduje powstawanie smug i kruszenie się tuszu, i gwarantuje maksymalną wodoodporność – chroniąc przed wodą słoną i z dodatkiem chloru, a także przed deszczem, wilgocią, potem i łzami!Tradycyjne tusze albo schną zbyt szybko, co powoduje nierównomierny odcień i odczucie suchych rzęs, albo zbyt wolno, przez co rzęsy mogą się zlepiać, ponieważ zbyt długo pozostają wilgotne. Zastosowany tu polimer adhezyjny sam przylega do rzęs, aby „budować” ich objętość od pierwszego do ostatniego pociągnięcia szczoteczką z niesamowitą skutecznością. Wreszcie dwustronny miękki i elastyczny polimer tworzy warstwę oddychającą, dzięki której rzęsy są puszyste, a jednocześnie nie są łamliwe. Ten polimer nie kurczy się, dlatego rzęsy są cały czas miękkie i sprężyste, nawet po wyschnięciu. Efekt końcowy to gęste, grube rzęsy, które nie będą kruszyć się ani pozostawiać smug, zawsze będą miękkie, jedwabiste i sexy – i nigdy się nie złamią!
wyjątkowa szczoteczka pogrubi twoje rzęsy ze skutecznością szczoteczki i precyzją grzebienia, wywijając całe Twoje rzęsy, by nadać im efekt 360°.
Idealny nawet dla najrzadszych rzęs, Sumptuous Bold Volume™ Waterproof Mascara nie zawiera żadnych dodatków zapachowych, jest przebadany okulistycznie i jest bezpieczny nawet dla osób mających wrażliwe oczy i noszących szkła kontaktowe. Dostępny w odcieniach brązowym lub czarnym.
Cena:110 zł

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)