Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - Clinique Nowy Even Better Clinical Dark Spot Corrector

Share
Przebarwienia i plamki to prawdziwe utrapienie dla wielu z nas. Ja sama tropię w lustrze piegi na skórze wokół oczu i baję się, że po lecie będzie ich więcej. Czasami po prostu filtry nie wystarczają. Ucieszyłam się z serum Clinique, bo bardzo lubię produkty tej firmy, a ich podkład Even Better to jeden z moich ulubionych. Dla wszystkich walczących o jasną, gładką skórę
Even Better Clinical Dark Spot Corrector to świetne rozwiązanie. Warto go wypróbować, bo po raz pierwszy, prestiżowa marka kosmetyczna oferuje rozwiązanie wyrównujące koloryt skóry o efektywności dorównującej preparatom dostępnym wyłącznie na receptę. Clinique Nowy Even Better Clinical Dark Spot Corrector to lekkie serum pielęgnacyjne, które pomaga efektywnie zmniejszyć widoczność ciemnych plam oraz przebarwień skóry, wynikających ze starzenia się skóry, z nagromadzenia uszkodzeń powstałych w efekcie wielu lat ekspozycji skóry na słonce, z negatywnego wpływu czynników środowiskowych. Zmniejsza również widoczność blizn pozostałych po trądziku sprawiając, że koloryt skóry wyrównuje sie a cera jest rozświetlona. Testy kliniczne udowodniły, że działanie Even Better Clinical Dark Spot Corrector w kwestii wyrównywania kolorytu skóry jest porównywalne do działania wiodącego składnika dostępnego na receptę po 4, 8 i 12 tygodniach stosowania.
Jedna z podstawowych zalet tego serum jest to, że jest delikatne i nie powoduje podrażnień skóry, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla tych typów skóry, które nie tolerują innych preparatów lub zabiegów rozjaśniających przebarwienia. Bez dodatkowych wydatków na wizyty u dermatologa kobiety mogą osiągnąć niespotykany dotąd wcześniej wśród preparatów kosmetycznych efekt wyrównania kolorytu skóry, stosując nowy preparat samodzielnie w domu.
Clinique Nowy Even Better Clinical Dark Spot Corrector jest tak niesamowicie skuteczne dzięki grupie dobranych składników:
- Dianella Ensifolia pomaga w znaczny sposób redukować i zapobiegać pojawianiu się przebarwień na skórze. Dodatkowo, składnik ten ma silne działanie przeciwutleniające i pomaga chronić skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.
- Glukozamina i Kwas salicylowy umożliwiają proces złuszczania naskórka i normalizują
wymianę jego komórek, pomagając w ten sposób usunąć przebarwione komórki naskórka,
pozostawiając skórę przejrzysta i rozjaśnioną
-Glikozyd askorbylowy, silny składnik pochodny witaminy C, pomaga zmniejszyć widoczność
przebarwień.
-Ekstrakt drożdżowy daje zdecydowane rezultaty w kwestii rozjaśniania przebarwień poprzez
rozbijanie dużych skupisk pigmentu w naskórku na mikroskopijnej wielkości cząsteczki, które są
następnie rozpraszane po całej powierzchni skóry, wyrównując w ten sposób koloryt skóry
-Wyciąg z wrośniaka różnobarwnego (grzyba z rodziny żagwiowatych),
który jest unikalnym, skoncentrowanym wyciągiem z pospolitego, niejadalnego gatunku grzyba,
działającym rozjaśniająco poprzez rozbijanie ciemnych zmian pigmentacyjnych na skórze na mikroskopijnej wielkości cząsteczki i sprawianie, że staja się one mniej widoczne
-Wyciąg z korzenia ostryża długiego oraz wyciąg z korzenia Scutellarii Baicalensis (rośliny z rzedu jasnotowców) są silnymi przeciwutleniaczami, które pomagają chronić skórę przed negatywnym wpływem środowiska i neutralizują nadmiar melaniny w skórze
-Łagodzący podrażnienia Kwas Glicyryzynowy chroni skórę przed widocznymi oznakami
podrażnień spowodowanych przez szkodliwe działanie czynników zewnętrznych lub stres, dzięki
swojemu uspokajającemu i łagodzącemu działaniu.
Serum jet lekkim kremem w wygodnym opakowaniu z pompką. Trzeba je rozprowadzić równomiernie na całej skórze twarzy, omijając bliskie okolice oczu. Rano, po zastosowaniu serum, nałóż na skórę krem nawilżający oraz zapewniający ochronę przed słońcem.
Polecam.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)