Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

,

W krainie zapachów - Pure DKNY

Share
Przedstawiam wam nowy zapach Pure znanej projektantki Donny Karan. Podoba mi się w nim nie tylko jego delikatny i subtelny zapach, piękna i prosta buteleczka ale i idea i przesłanie jakie się z nim wiążą. Lubię gdy kupując produkt mogę wspierać projekt, z którym jest związany. Ponieważ pureDKNY stawia sobie za cel promowanie odpowiedzialnego, świadomego i pro-środowiskowego trybu życia, głównym składnikiem całej kolekcji jest autentyczna dobra wola. Kropla Wanilii w Wodzie, będąca podstawą zapachu, pochodzi z małych upraw wanilii, z których większość prowadzona jest przez kobiety. PureDKNY wspiera CARE, wiodącą organizację humanitarną, walczącą z biedą na świecie, by pomóc kobietom, które odgrywają kluczową rolę w tworzeniu tego zapachu. To z kolei pomoże zmienić świat na lepszy. Dzięki każdej kropli wanilii.


Opakowanie zapachu informuje o tym szlachetnym celu. Flakon wykonany z przezroczystego szkła powstał w wyniku inspiracji kroplą deszczu – idealnie zaokrągloną i pozbawioną ostrych kątów. Szkło podlega całkowitemu recyklingowi. Opakowanie zewnętrzne zostało wyprodukowane z papieru pochodzącego z certyfikowanych lasów i nadrukowane specjalnym tuszem.
Ponieważ kobieta DKNY jest prawdziwa, więc zapachy, których używa muszą być równie prawdziwe i naturalne, jak jej życie. Dlatego właśnie pureDKNY to coś więcej niż zapach. To stan umysłu, styl życia, w którym ważne jest, by zmienić świat na lepszy.

Oddaje wszystko to, co w życiu czyste i szczere. Dotyk bliskiej osoby, uśmiech dziecka, ciepło słońca na Twojej skórze. Wyobraź więc sobie kolekcję zapachów, które oddają wszystkie te uczucia i stan umysłu. Taką, która jest piękna w każdej odsłonie.

Zapach nadaje ton wszystkiemu. Zmysłowy i delikatny, pureDKNY jest symbolem prostego luksusu – z kroplą Wanilii w Wodzie, jako nutą przewodnią. Miękki i kwiatowy zapach zawiera również Akord Zroszonych Płatków, Kwiatu Lotosu i Róży Bułgarskiej, które idealnie harmonizują z kwiatowym sercem: Przejrzystym Jaśminem, Frezją i Orchideą. Zamyka je ciepło Białej Ambry, Kremowego Drzewa Sandałowego i Kropla Wanilii w Wodzie.
pureDKNY pozwala cieszyć się najbardziej intymnymi chwilami Twojego dnia.

Oprócz wody perfumowanej, pureDKNY debiutuje z dwoma produktami do pielęgnacji ciała: masłem do ciała DKNY Body Butter i dezodorantem pureDKNY Deodorant Natural Spray.

Cena:
Woda perfumowana pureDKNY Scent Spray 100ml - 305 pln
Woda perfumowana pureDKNY Scent Spray 50ml - 220 pln
Woda perfumowana pureDKNY Scent Spray 30ml - 165 pln
Masło do ciała pureDKNY Body Butter 200ml - 145 pln-Masło do ciała pureDKNY Body Butter ma cudownie bogatą, gęstą konsystencję i idealnie nawilża skórę. Dzięki swojemu składowi, nawilża i odżywia skórę, sprawiając, że staje się ona miękka, gładka i jędrna. Delikatnie perfumowane zapachem pureDKNY.
Dezodorant pureDKNY Deodorant Natural Spray 100ml - 135 pln

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)