Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - VibraLash Mascara Isadora

Share
Technika wkrada się w świat nawet najbardziej klasycznych kosmetyków. Sprawia, że stają się one jeszcze lepsze, a ich używanie łatwiejsze.
IsaDora proponuje nam nowy tusz do rzęs z wibrującą szczoteczką VibraLash Mascara. To pierwszy tusz do rzęs marki IsaDora z automatyczną, wibrującą szczoteczką o trzech różnych prędkościach drgań.
Wibrująca, elastyczna szczoteczka z tworzywa sztucznego zapewnia 100% pokrycie rzęs tuszem. Rezultat - rzęsy otulone tuszem, spektakularnie wydłużone, pogrubione i idealnie rozdzielone.

Drgania szczoteczki zastępują poziome ruchy “zig-zag” wykonywane ręcznie w przypadku malowania rzęs zwykłym tuszem, zapewniając pokrycie rzęs ze wszystkich stron. Wibrująca, elastyczna szczoteczka i specjalna kremowa formuła tuszu zostały tak zaprojektowane, aby zapobiegać sklejaniu się rzęs oraz pozostawianiu grudek.Trzy poziomy drgań szczoteczki:
1 naciśnięcie = najniższa prędkość ( 9.000 drgań/min) – idealna dla dolnej części rzęs
2 naciśnięcia = średnia prędkość ( 10.000 drgań/min)
– stworzona dla rzęs rzadszych i krótszych
3 naciśnięcia = wysoka prędkość ( 14.000 drgań/min)
– dostosowana do grubych i długich rzęs
4 naciśnięcia = wyłączenie wibracji

Wibracje uruchamia się poprzez pojedyncze naciśnięcie górnej krawędzi szczoteczki, dzięki czemu podczas aplikacji tuszu nie ma konieczności nieustannego przytrzymywania przycisku, co zapewnia pełen komfort użycia produktu. Wibracje w każdym momencie można wyłączyć, aby używać VibraLash Mascara jak klasycznego tuszu do rzęs.

Maskara VibraLash marki IsaDora zasilana jest bateriami umieszczonymi w uchwycie, których moc wystarcza na 150-200 aplikacji. Można jej więc używać bez obawy, że zasilanie wyczerpie się przed zużyciem tuszu.

Ochronny kapturek zabezpiecza przed niepotrzebnym włączeniem wibracji.

Kosmetyk nieperfumowany. Testowany klinicznie i oftalmologicznie.


Cena : 79 zł

1 komentarze:

  1. Świetny pomysł! Musi się dobrze tusz rozprowadzać po rzęsach. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)