Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - szminka Rouge Coco Chanel

Share
Kim jest ta piękna kobieta wiedzą prawie wszyscy. To utalentowana Vanessa Paradis. A to jaką pomadką ma pomalowane usta dowiecie się już za chwilę.
Coco. Dwie sylaby, które stały się legendą. Absolutne metronomy partytury CHANEL. Sylwetka Mademoiselle pojawia się jak za sprawą magii.
Nowa szminka Chanel Rouge Coco to kwintesencja stylu jej imienniczki.
Pomadka do ust zawsze fascynowała Mademoiselle. W 1954 roku stworzyła kremowy sztyft, który postanowiła skryć w prostokątnej tubce – replice flakonu w sprayu N°5. Ta ikoniczna pomadka została stworzona, by towarzyszyć kobietom w każdej chwili ich życia - Coco Chanel zarezerwowała dla niej specjalne miejsce w pikowanej torebce 2.55. Ten historyczny sztyft ewoluował wraz z postępem technologicznym. Zawsze wierny wymogom Mademoiselle udoskonalał się, dostosowując do potrzeb danej epoki podobnie jak flakon N°5 poddawany regularnym i subtelnym, prawie niewidocznym liftingom gwarantującym trwanie legendy. To niezbędne kobiece akcesorium zostało poddane metamorfozie przez Międzynarodowego Dyrektora Kreacji Makijażu marki CHANEL, Petera Philipsa. Dzisiaj przybrało postać Rouge COCO.

Rouge COCO to szminka o komfortowej i łatwej w aplikacji konsystencji. To pomadka ready-to-wear. Jedno pociągnięcie wystarcza do pokrycia ust pigmentem i stapiającym się ze skórą balsamem. Jest ultradelikatna w aplikacji i zapewnia satynowe wykończenie.
Formuła gwarantuje optymalne nawilżenie ust dzięki obecności kompleksu HYDRATENDRE stworzonego przez CHANEL za sprawą unikalnego połączenia pochodnej oleju z Meadowfoam, naturalnych estrów i fitoceramidów. Pochodna oleju z Meadowfoam, ekstrakt z trawy rosnącej w Ameryce Północnej, tworzy ekran ochronny na powierzchni ust optymalizując retencję wody i utrzymując nawilżenie przez osiem godzin. Naturalne Estry, komponeny NMF (Natural Moisturising Factor), działają jak mikrogąbeczki na powierzchni ust zatrzymując wodę i intensywnie nawilżając. Fitoceramidy naśladują naturalą funkcję bariery. Wtapiają się w skórę, która wydaje się instynktownie rozpoznawać te pochodne lipidów. Lepiej chronione i wygładzone usta stają się bardziej elastyczne i miękkie.

Dla Rouge COCO, marka CHANEL opracowała specjalne, niezwykłej jakości pigmenty zainspirowane najnowszymi technologiami druku. Pigmenty te pozwalają uniknąć przeciążenia pigmentami wysuszającymi usta. Dzięki temu Rouge COCO łączy subtelność i moc koloru z komfortem dla ust.


Zachowano naturalnie kultowe kolory takie jak Sari Doré - stworzony w 1954 czy Rouge Noir wylansowany w 1996
Rouge COCO ma nowe “ubranie”: metal. Materia ta charakteryzuje się właściwosciami bardzo szybkiego ochładzania się i zapewnia wrażenie świeżości przy każdym kontakcie. Znamienne są nazwy kolorów. Nawiązują do scen i wydarzeń z życia Coco Chanel.

Subtelnie zmieniono jej zapach: bukiet róż podkreślony nutami maliny – tło pudrowe, irysowe, subtelnie waniliowe.
Cena:136 zł

Tak wygląda jej reklama z udziałem Vanessy

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Porozmawiajmy:)