Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Co nowego - Deborah błyszczyk

Share
Przyznam wam się, że marce Deborah udało się mnie zaskoczyć. Błyszczyk poprawiający nastrój to naprawdę coś. A neurokosmetyk brzmi bardzo poważnie. Neurokosmetyki to produkty opracowane z aktywnych składników, które wpływają na skórny system nerwowy i polepszają uwalnianie neuroprzekaźników takich jak dopamina. Niesamowite, prawda?
Właśnie w laboratoriach Deborah Milano stworzono innowacyjny błyszczyk Euphoric Shine Lip Gloss, którego formuła faktycznie została oparta na badaniach związanych z neuroprzekaźnikami.
Nowy błyszczyk Euphoric Shine to magiczny, poprawiający nastrój eliksir piękna. Jego formuła zawierająca ekstrakt z niebieskiego maku – niezwykłego kwiatu rosnącego u wybrzeży Morza Śródziemnego, będącego symbolem płodności w Azji – gwarantuje ochronę, nawilżenie i wygładzenie ust. Potwierdzony certyfikatem ekologicznym organiczny i naturalny Euphoryl Ω 3 łączy w sobie dwa wyselekcjonowane roślinne komponenty - olej Sachi Inchi (źródło kwasów omega 3 i 6) oraz ekstrakt z pieprzu brazylijskiego, które pobudzają uwolnienie dopaminy – powoduje uczucie podekscytowania i pewności siebie
Formuła błyszczyka zawiera również lśniące mikro perełki, które spektakularnie rozświetlają usta. Już przy jednorazowej aplikacji usta pokryte są lekką, lśniącą i nie sklejającą powłoczką.
Delikatny zapach orchidei zapewnia nutkę zmysłowości, której pragnie każda kobieta.

Stylowe opakowanie zostało zaprojektowane przez wiodącego włoskiego designera Mario Trimarchi. Design błyszczyka przywodzi na myśl zmysłowe i delikatne kształty kobiece.
Cena: 34,90

Wow, muszę to mieć. Jak tylko wypróbuję dam wam znać. W oczekiwaniu na wiosnę przyda mi się taki poprawiacz nastroju

1 komentarze:

Porozmawiajmy:)