Copyrights @ Journal 2014 - Designed By Templateism - SEO Plugin by MyBloggerLab

Ankieta - gdzie najczęściej robisz makijaż?

Share
Dzisiejsze słońce natchnęło mnie do zrobienia małych porządków. Pora na podsumowanie starej ankiety i na zrobienie nowej.
Pytanie : gdzie najczęściej robisz makijaż?
Odpowiedzi: najwięcej z was robi go w łazience. Potem jest lusterko na parapecie, następna toaletka w pokoju.
Najmniej z was przyznaje się do makijażu w samochodzie.
Ja najczęściej wychodząc gdzieś w dzień, maluję się przy dziennym świetle, do wyjść wieczornych w łazience. Przyznam, że powinnam zainwestować w lepsze oświetlenie wokół łazienkowego lustra.
Generalnie dobrze jest sprawdzić jak wyglądamy w różnym oświetleniu, bo to co w słabym, sztucznym świetle wydaje się być blade, na ulicy może razić ilością cienia lub jaskrawością szminki.
Jest oświetlenie, które dodaje urody i takie np. biurowe świetlówki, które ją odbiera. Warto o tym pamiętać szykując się do pracy albo na kolację przy świecach. Miałyśmy kiedyś takie powiedzonko z moją przyjaciółką kiedy szykowałyśmy się na wieczorne randki, a na nosie pojawiał się pryszcz, czy inne nieprzyjemne urodowe wpadki: - Nie martw się, całe szczęście będzie ciemno:)
I jeszcze jedna, wydaje się, że oczywista uwaga, na zakupach, testując produkty w sztucznym świetle np. w Sephorze, czy innej Perfumerii warto jest wyjść na zewnątrz i sprawdzić kolor jeszcze raz. Podkład, czy pomadka może wyglądać wtedy inaczej. I nie zawsze jest to lepiej.

1 komentarze:

  1. Przed lustrem w przedpokoju:)kosmetyki mam dobrane idealne i nie przeszkadza mi, ze jest troche ciemno.Przy oknie i swietle dziennym zawsze łzy mi leca.
    ola

    OdpowiedzUsuń

Porozmawiajmy:)